Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


Golgota Island 2019 - party na jachtách

Přátelé,
kamarádi dali dohromady akci na jachtách v Chorvatsku. Ani nevím, jak se nám to povedlo, ale přidali se kamarádi kamarádů a jejich kamarád

Hola hola!

Už po třetí vytvoříme uprostřed chorvatských vod ostrov svobody, zábavy a splněných snů!

ODKAZ NA AKCI: https://www.facebook.com/events/454723525019154/


Tým kapitánů pod vlajkou Golgoty povede flotilu 3 katamaránů a 5 jachet. Vyplujeme na moře, poplujeme mezi ostrovy na ta nejkrásnější místa. A tam, kde to bude nejlepší, se spojíme, a vytvoříme GOLGOTA ISLAND!

Video z loňska, kdy s náma jela kapela Doctor Viktor, předskokan AC/DC!
https://www.facebook.com/doctorvictor/videos/1748294891934023/


Umělý ostrov z lodí. Svobodnou zemi otevřenou pro všechny, kteří se odváží přidat. Každá loď s jinou tématikou, ale všechny pro všechny. Můžete strávit každý den na jiné lodi objevováním nových zážitků, nebo se zabydlet na jednom místě a podnikat dobrodružné výlety. Nebo cokoliv budete chtít. Uprostřed toho všeho večírek s našimi rezidentními DJs a tentokrát i s epickou světelnou produkcí a videomappingem!

Cestou z ČR se budete moci vypravit po vlastní ose nebo v pátek večer nastoupit do společného autobusu. V sobotu po obědě se sejdeme v Chorvatsku a rovnou vyplujeme. Přístav bude upřesněn.

Program si upravujeme dle přání.
S největší pravděpodobností nás čeká:

- skryté romantické písčité pláže
- jachtařské rybí restaurace
- hudba, tanec a DJs
- večírky na jachtě i na pevnině
- relaxace v tichých zátokách
- historické městečka
- řízení jachty/katamaránu
- noční plavba pod širým nebem
- blbnutí na motorovém člunu - gumák
- potápění a šnorchlování
- opalování, rybaření, delfíni...

a párty uprostřed moře!

Prostě úžasný týden na lodi, ostrovech a ve vodě :-)

Pokud máš zájem, označ svou účast na FB. Ozveme se ti a podle tvých preferencí ti pak vybereme loď. Týden na jachtě stojí 11.590 Kč na levnější lodi (dvě místa za 10.990 Kč v salonku, 9 členů posádky, omezený rozpočet na výdaje), 13.590 Kč na jachtě (8 členů posádky), 13.590 Kč na větší jachtě (10 členů posádky) a 14.690 Kč na nové moderní jachtě (10 členů posádky). Na katamaránu Lagoon 400 pak na 16.990 Kč (jedno místo v salonku za 16.490 Kč v salonku, jedno místo v skipper cabin za 16.490 Kč, 9 členů posádky,). Vše vždy ALL INCLUSIVE (kromě cesty do Chorvatska, individuálního pojištění, útraty na pevnině a alkoholu mimo spojení lodí).

Lodě se nám rychle plní. Místo ti definitivně zarezervujeme po zaplacení zálohy ve výši 50% na účet 2401553852/2010. Před odesláním zálohy si vykomunikuj s Michal Majki Adamec (odkaz na profil: https://www.facebook.com/majki7) své místo na dané lodi.
Vždy děláme, co můžeme, aby byla suma spokojenosti co nejvyšší. Čím dřív se přihlásiš, tím větší je výběr kajut. Vyhrazujeme si ale právo změny lodi ve stejné kategorii nebo konkrétního kapitána. Ať už z dovodů aktuální indispozice nebo bezpečnosti.

Akce je otevřená pro kohokoliv, prostě svoboda, plachtění a party. Takže bez obav sdílejte všem otevřeným lidem, se kterými si dokážete představit týdenní plavbu z ostrova na ostrov.

Zpátky z Chorvatska vyrazíme následující sobotu dopoledne. Kdo bude mít ještě dost energie, čeká nás afterparty na Jižní Moravě. Takže domů se dostanete nejpozději v neděli odpoledne.

Rádi bychom připomněli, že v případě, že by ses nakonec nemohl/a zúčastnit, je třeba za sebe najít náhradníka, jinak záloha propadá. Náklady spojené s lodí jsou bohužel stejné, ať už budeš na palubě nebo ne. Za tím účelem je vhodné sjednat si pojistění účasti stejně jako na jakoukoli jinou dovolenou.

Drobné změny v programu vyhrazeny. Máte otázky? Ptejte se ;-)

Golgota!

JEDI
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.