Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

9 uživatelů půjde

hledání


Max Cooper, jeden z nejinovativnějších umělců současné elektronické scény, se vrací do Prahy představit své třetí studiové album.

Max Cooper :: One Hundred Billion Sparks
Live Audio-Visual show
FB link: https://www.facebook.com/events/864915723840510/

Struktura. Komplexita. Paradox.
Max Cooper, jeden z nejinovativnějších umělců současné elektronické scény, se vrací do Prahy představit své třetí studiové album. „One Hundred Billion Sparks” je jedinečným projektem, ve kterém se na pozadí komplexního audiovizuální vyprávění o našich vnitřních světech prolíná hudba, technologie, věda a umění. Pro své celosvětové turné připravil Max Cooper zcela novou konceptuální live show, ve které svoji aktuální hudební produkci doprovází silným vizuálním příběhem na obřích videoprojekcích.
https://www.onehundredbillionsparks.net//

Hlavním mediálním partnerem je Radio Wave.

---
Entry:
1st wave presale: 390 CZK (limited to 100 tickets)
2nd wave presale: 490 CZK (limited to 300 tickets)
3rd wave presale: 590 CZK

ENG:
Structure. Complexity. Paradox.
Max Cooper, one of the most unique and captivating artists in the realm of contemporary electronic music, returns to Prague to present his third studio album. Exploring the intersection of music, science, art, and technology, “One Hundred Billion Sparks” tells a complex audio-visual story of the creation of our internal world. Max Cooper’s brand-new live show is also his most ambitious so far, combining complex soundscapes with large, immersive visual installations.
https://www.onehundredbillionsparks.net//

SLATER
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.