Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


Druhá edice nové brněnské alternativní queer party. Performance, kapely, Djs, teplo!

Druhé pokračování nejlepší multižánrové queer party v Brně je tady. Bude zima, bude mráz, tak se schovte do Bajkazylu. Přijďte se zahřát na Oteplovačku a nechte se s námi unést. Zabalíme vás do pořádné porce měkoučké teplé cukrové vaty!

S kým?

Jěště než rozpálíme parket, sejdeme sa na kus teplé řeči. Na návštěvu k nám totiž zavítá kolektiv ALT*PRIDE, který přijde promluvit o tom, že queer nepatří jenom do klubů, ale i do ulic. Ve své činnosti si už třetím rokem berou na paškál pražský Pride. Proč je serou sponzoři Pride-u? Co podle nich PP přehlíží? Co je to pinkwashing a existuje u nás vůbec? Jo a taky se prý chtějí pobavit o gay scéně v Praze, tak jim můžete říct, jak to vidíte v Brně. S diskuzemi pak můžete pokračovat celý večer, lidi z Alt*Pride totiž zůstanou i na zbytek programu. Nebojte se seznámit!
https://www.facebook.com/altprideprague/

Muž nula, velitel armády androgynních robotů a podmanivý 80's hit slovenské zpěvačky Mariky Gombitové. MUŠNULA, smrtící elegance a nezapomenutelná hudebně-taneční performance, neohraničená časem ani prostorem. Galaktický střet slovenského soc-popu s velkoměstem 21. století, který dostane i vás!
https://www.facebook.com/Musnula/

Mona o sobě říká, že je "možná holčičí, ale možná i klučičí, nebo něco mezi tím, či všechno či vůbec nic"; Hummel - německy čmelák - je stará kytara, která je nyní už ve výslužbě, ale spoluvytváří duši a název folkového projektu MONA & HUMMEL, který za váma přijde z jednoho oblíbeného vídeňského autonomního centra. Písničky o genderu, písničky o feminismu, písničky o hlouposti a včech formách útlaku kolem nás, ale i o tom, jak je překonat a radovat se i přes ně. Možná naštvou, možná rozpláčou, možná rozesmějí - a je úplně jedno, jestli umíte německy, protože když tam to spojení je, jazykové bariéry nehrají role.
https://monaundhummel.noblogs.org/

Pokud vás minule München Konflikt donutili skákat ke stropu, havířovsko-pražská smečka GAGARIN vás vystřelí až do vesmíru. Dobrých kombinací tvrdších kytar a taneční elektroniky není nikdy dost a zejména tahle banda za 6 let na scéně svoje charakteristické scremo-disco vypilovala k dokonalosti. A navíc se nikdy nestyděli mít názor a nikdy neměli problém podpořit dobrou věc, proto máme radost, že naše pozvání přijali s nadšením a moc se na nás všechny těší. Emíčka se ždímat budou, ano, ale dnes si je místo depkaření v koutě zkusíme vytančít z těla. Protože, co bude až nic nebude?
https://www.facebook.com/wearegagarin/

No a afterparty se opět ponese v režii pořadatelského kolektivu Warm-Upu, v rámci kterého se zformovalo nové duo XENASS B2B. Neohrožené bojovnice, které vám naloží víc, než si zasloužíte a k tanečnímu parketu vás prostě přičarují. Takže cvičit, trénovat a náhradní střevíce s sebou. My vás varovali.

PÁTEK 1. 2. 2019 od 19:00
BAJKAZYL BRNO

Dornych 2a
http://bajkazylbrno.cz/

Vstupné dobrovolné
DRESSCODE: Queer me soft!


FB event:
https://www.facebook.com/events/498509197305537/

KRIVOSH
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
KRIVOSH --- 17:41:56 27.1.2019
Kdo od Warm-Upu očekává i víc než horečku páteční noci, přijďte už na sedmou, protože jěště než rozpálíme parket, sejdeme sa na kus teplé řeči. Na návštěvu k nám totiž zavítá kolektiv ALT*PRIDE, který přijde promluvit o tom, že queer nepatří jenom do klubů, ale i do ulic. Ve své činnosti si už třetím rokem berou na paškál pražský Pride. Proč je serou sponzoři Pride-u? Co podle nich PP přehlíží? Co je to pinkwashing a existuje u nás vůbec? Jo a taky se prý chtějí pobavit o gay scéně v Praze, tak jim můžete říct, jak to vidíte v Brně. S diskuzemi pak můžete pokračovat celý večer, lidi z Alt-Pride totiž zůstanou i na zbytek programu. Nebojte se seznámit!
ALT*PRIDE – Nepřizpůsobuj se, měň společnost!
https://www.alt-pride.cz/