Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

5 uživatelů půjde

hledání


Společný koncert kapel Mlhou, Monoskop a Together v Rock Café.

FACEBOOK EVENT https://www.facebook.com/events/1920225404951128/

Náš koncert doprovodí svou tagtool vjskou show skvělá Ade Anejde, která dokáže naší hudbě dodat další rozměr a speciální neopakovatelnou atmosféru. Naše očekávání jsou v tomto směru ještě vyšší

Monoskop
Kapela v čele s herečkou a zpěvačkou Petrou Horváthovou vychází ve své tvorbě převážně z vlivů trip-hopu, elektroniky a popu. Charakteristický výraz kapely vytváří expresivní vokál a neobvyklé nástrojové složení. Výrazné melodické motivy obstarává zakladatelské duo kapely, bratři Martin Žďánský a Ondřej Nakea, a to hned několika nástroji – houslemi, mandolínou, trubkou a xylofonem. Rytmická sekci doplní na bicí – Pavel Bek, baskytara – Ondřej Dvořák a samply, klávesy & gramofon – Martin Kafes Hirth.

www.monoskop.cz
www.facebook.com/monoskop

Mlhou
Někdy kolem listopadu 2013 potkává v Praze náhodou on z Prostějova ji z Krnova. Pomalu se poznávají, hrají spolu The Weepies, Jamieho Culluma a Agu Zaryan… On jí začíná ukazovat střípky svého tvůrčího světa, ona po chvíli opětuje. Nebo možná ona bere iniciativu do svých rukou. Možná to taky celé vzniká zároveň.
Pod závojem mlhy se ukrývá ryzí srdce. Srdce, které v rytmu tluče pro vás. Mlhou je projekt, který nachází krásu v celku a protkává vše, co rezonuje stejnou energií. Hledá otázky v neu-chopitelnosti života a odpovědi nechává jen tak plynout do vaší mysli.

www.mlhou.cz
https://www.facebook.com/Mlhou-559009227589027/

Together
Kapela vznikla stejným názorem na hudbu zpěvačky a houslistky Kristýny Vitoušové a kytaristy a baskytaristy Pavla Trefila, kteří se potkali díky koncertu Pavla s kapelou Matahari na festivalu v Plasích v létě 2014. V březnu 2015 nahrávají s několika hosty první čtyři skladby s producentem Borisem Carloffem. V září 2015 pak začínají živě koncertovat v devítičlenné sestavě, jejíž hlavní esencí je houslový kvartet, místy i kvintet.

Již během prvního roku své existence stihli TOGETHER řadu koncertů převážně na plzeňské a pražské klubové scéně. Dostali se ale už i na přední české festivaly. V rámci soutěže REC.stage čistých festivalů získali v konkurenci cca 250 kapel 1. místo, a zahráli si tak na OAMF Přeštěnice a na Sázavafestu 2016.

Na podzim 2017 dokončují celou desku. Původní singly doplňují o dalších 10 českých skladeb a vzniká tak debutové album "Přes kamení". Nahrávají opět s producentem Borisem Carloffem ve studiu Soundevice. Dvě skladby (Neviditelná a Panta Rhei) v létě s anglickými producetny Simon Young a Ian Kelosky - Atlantic Robot Production. Čtrnáct autorských písní kapela vydala a pokřtila na velmi povedené akci v pražském Rock Café 16. ledna 2018.
http://bandzone.cz/together?at=info

http://bandzone.cz/together?at=info
https://www.facebook.com/TOGETHER.cz/

https://www.rockcafe.cz/

MARIHAI
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.