Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


Jak si usteleme, tak si lehneme (sedneme).

V komunitním centru pro aktivní seniory máme už dva měsíce cca 20 palet (menších rozměrů, asi půlka europalety), ale nedaří se dát do kupy pár lidí, kteří by je z jedné hromady roznosili a naskládali na sebe tak, aby se na tom dalo sedět či ležet plus nějaký ten stolek. Jedno malé sezení bude na místě hromady, druhé asi tak 20 -25 metrů od hromady. Co zbyde použijeme na záhonky a ty budou asi 15 metrů od hromady.
Takže žádná extra moc náročná práce, ale sama to dělat nemůžu. Senioři se nám vesměs rozprchli na prázdniny a ti, co chodí, se nám jaksi k pomoci nepřihlásili. No ono bylo vedro a tak...a já jsem tam nebyla, abych je nějak ukecala.)

Čili tato akce je svolána za účelem pomoci mi ty palety instalovat, ale aby to nebylo jenom o tom, je možnost udělat si oheň a malou nebo velkou žranici, prohlédnout si centrum a třeba si i zahrát petanque, pinčes, šipky nebo mölkky. Máme tam mikrovlnku, vařič, hotdogovač. Vedle na stadionu je výčep.

Doufám, že se pár kamarádů najde, kteří mi s tím helfnou, já jsem teď 3 neděle marodila a nemám moc sil, (které právě hodlám načerpávat na paletách na slunci a v zeleni.)
Bylo by to ve středu 11.7. (podle předpovědi má být nejchladněji:) Pro seniory je otevřeno do 17:00, takže kolem 17:30 to může vypuknout.
Adresa: Bedřichovská 16 Praha 8. Stanice tram a bus Štěpničná (1 zastávka od Ládví) HNED VEDLE hřiště FK Meteor.

LALINA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
TITAN --- 13:34:44 17.7.2018
Jaj...to datum mi nějak nesedělo :D
TITAN --- 13:33:04 17.7.2018
Nezávazně se hlásím a dávám si do kalendáře ;o)