Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

10 uživatelů půjde

hledání


http://www.myspace.com/heavymentalparty

Live: DEUCE (POL - mik.musik!) CLEMENS HAUSCH (AT - Moozak) FIORDMOSS (CZ) OHM PLAIN (CZ - Chernobyl Musick)

Po dvou edicích, kdy se za djské pulty postavili organizátoři Heavy Mentalu a jejich spřízněnci, přichází tentokrát další “live” edice Heavy Mentalu.

Polská invaze do Brna pokračuje! Po výsadku TC&TCS na posledním Itch My Hahaha přijíždí další zástupce labelu mik.musik.! - solo showman DEUCE. Při první brněnské návstěvě na prvním ročníku festivalu NewNew odrovnal publikum neformálním přístupem a eklektickým mixem všech milovaných i nenáviděných stylů (viz. hiphopová skladba “What i hate most is hip hop”). Volnomyšlenkářský přístup v jeho hudbě přetrvává i nadále, lety vybroušený až na hranu samotné parodie. Čekejte hiphop, indie, noise, folk, country, electro - prostě vše!

Další zahraniční návštěvník příjíždí z Vídně a stejně jako Deuce se již v Brně představil na festivalu NewNew v roce 2008 jako člen projektu Wide Stream. CLEMENS HAUSCH je důležitý prvek na vídeňské scéně experimentální hudby, zejména jako pořadatel pravidelné noci věnované experimentální a extrémní hudbě Klub Moozak a zakladatel labelů Unfinished Business, Moozak a nově Kazoom (podobnost s brněnskou platformou Muzak a Kazzzzm čistě náhodná :). Jeho tvůrčí rozpětí sahá od využití field recordings a zvukových manipulací po zvukové instalace (mj. na festivalech Sound:Frame nebo Ars Electronica).

Český projekt FIORDMOSS si za svou poměrně krátkou existenci vysloužil již řadu uznání a obdivných reakcí, na opravdový průlom se však stále čeká. Dvojice Petra Hermanová a Roman Přikryl přináší křehké a minimalistické písně, kterým vévodí silný vokál a jemné prskance elektronických ruchů a rytmů.

Opavský rodák Marek Salamon aka OHM PLAIN figuruje tentokrát jako tvrdší a soničtější část večera. Vyznavač idm, frekvenčních manipulací a konstruktor nezvyklých rytmických vzorců, je brněnskému publiku znám i jako člen projektů Hubitel nebo No clap hand mafia.


http://www.myspace.com/deucemikmusik
http://www.myspace.com/clemenshausch
http://www.fiordmoss.cz/
http://www.myspace.com/ohmplain

http://www.fleda.cz
http://www.myspace.com/heavymentalparty

 

ELECTRICFRET
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
ELECTRICFRET --- 21:19:59 15.5.2009
bar stage je nemilá daň za lepší atmosféru. vzádu by to bylo samozřejmě zvukově lepší. pracuje se na nápravě, příště to musí klapnout i zvukově.
WODNYA --- 10:30:26 15.5.2009
az na ten zvuk me to docela bavilo, preci jen barova stage na flede je velkej prusvih, a trosku to znehodnocuje vystupujici.
a kamionák zPolska, byl nemalej pankáč
respekt chernobylu .)
ELECTRICFRET --- 17:23:29 13.5.2009
21:00 OHM PLAIN
21:55 CLEMENS HAUSCH
22:50 FIORDMOSS
23:45 DEUCE
00:50 TA BRADAVICE SE MENUJE YODA
LUNDINITE --- 17:51:57 11.5.2009
K tomu dotazu na cas Fiordmoss se pridavam..diky
WODNYA --- 17:15:36 11.5.2009
prosil bych o lineup, v kolik Fiordmoss? dik