Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

218 uživatelů půjde

hledání


Tradiční festival psychedelické kultury a intenzivního oddechu uprostřed lesů na pomezí středních a západních Čech

≈> for info in English press ONE /// FULL verze letáku ZDE

Starověké slavnosti BIONÝSIE volně navazují na Bio de Janeiro, MayBio a Maybe Ne, Amébio, Babion, Bibione, BioNebio, Möbio, Bios, Biolest, Bioles, Bioples, Bioplex, Plexus Solaris a Psylobit a svévolně předcházejí všem bio akcím budoucím.
Po 2 letech je tu opět klasická jarní rekreace pro mladší i pokročilé... tentokrát coby moderní obdoba starořeckých slavností na počest boha vína, ročních období a mystérií (někdy též nazývaných "Dakchanálie":). Na rozdíl od historického předobrazu je účast na Bionýsiích zcela dobrovolná!

₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪
pre-flyer (pracovní β-verze, origo se teprve peče):


Na co se můžete tentokrát aktivně těšit a připravovat ?

≈> Profesionální zvuk nejvyšší kadence (oproti Bio de Janeiro novější řada ADAMSON SpekTrix line array ≈45kW!)
* již tradiční průvod kejklířů a příšerek všeho druhu plný ohně a tance (tentokrát v divadelních maskách a s nepřehlédnutelnými postavami z řecké mytologie (DIY kostýmy a masky lze vyrobit i během sobotních dílniček, tuniku a plnovous lépe vlastní a na míru:)
* Z mainstage ve tvaru Akropole bude možné nahlížet na realitu v souladu s Platónovým podobenstvím o jeskyni; do stínového drachmatu můžete volně vstupovat a vystupovat, výroba 2D marionet v přilehlé divadelní dílničce, bizarní předměty měnící při otáčení svůj odraz na 2m vysokém stínítku bude vhodné objevit a upravit již doma a přinést s sebou!
* Pireus stage (slow dance / experimental) ve stylu přístavního městečka s urban/street art patinou a bohatým programem vč. živých kapel s netradičními nástroji... dále slam poetry, rap, deep-house, reggae, dub, DnB, psybass, sacred bass, temple step, techno, psyhop i DISCObolos night:)
* Poseidon stage (klasický UV chillout / ambient) bude celý pod hladinou moře, empatická znalost řeči kytovců (zejména delfínů) bude tentokrát nemalou výhodou (i nezúčastněné pobublávání je však důstojnou alternativou).
* Love Temple, Pallác Antenna a Dark Lemple ... nově přibudou i 3 antické svatyně s pásmem spirituálně neukotvených workshopů a pseudovědeckých přednášek (Ikarův nominativ prizmatem moderní aviatiky, Nedostatky Daidalovy balisticko-dadaistické didaktiky, Nové vyjednávací metody v oblasti bezhotovostního platebního Styxu, Pantáta Rhei a výroková logika, Kvantově mechanické démokritické myšlení v praxi, Oddělitelnost víry v nedělitelnost atomů od nedělitelnosti nulou aneb dílo Epikúrovo a nedělní nadělení, aj.)
* Bio-graf se letos omezí na projekci nového nekriticky dokonalého dokumentu o účincích ultimátního psychedelika z kožních žláz žáby Bufo Alvarius, ke kterému po projekci proběhne i velmi podnětná diskuse s tvůrci a odborníky na slovo brané. V oddělených prostorách bez možnosti courání sem a tam...
* Vaši roztěkanou pozornost osvěží lechtivé výjevy z přilehlého ostrova Lesbios, ztratit se můžete při skotačení s Biotaurem v přeplněném labyrintu, k tanci a pokroku přijdou vhod pohybová cvičení pod vedením mistra Satyra a prostopášných Bakchantek.
* V ceně poznávacího nájezdu za romAntikou je i návštěva bájné pěstírny v Delfách, ochutnávka bio-zeleniny z Archimedova záhonu, opominutí zásluh Alexandra Malinkého a prohlídka Augiášových chlévů s odporným výkladem o zlatém houně).
* Ani letos nebudete ochuzeni o tělesné požitky a Olympská sportovní klání (Akrojóga v podmínkách neeukleidovské geometrie, Grandslumový turnaj mistryň na Trávě i na Antice, Řecko-římský trapas a Marathonský leh).
* Pro chvilky lehké psychické nerovnováhy nabízíme možnost důvěrného pohovoru mezi 3 očima s Dr. Kyklopem; pokud vám tato služba nepomůže či dokonce přitíží, bude v areálu k dispozici i zcela seriózně koncipované útulné zázemí s Psy-Care službou (Gordic harm reduction therapy, www.psycare.cz) a pochopitelně i klasická somaticko-pohotovostní lékařská služba.
* Ve 2 veganských, 1 vegetariánském a několika omnivorních stáncích s obžerstvením najdete celou řadu stylových pachutin a nápojů: oko pohladí pravé řecké Tzetzíky, sítnici uklidní vychlazená retsina, gastro-intestinální pakt prohřeje horká Archimedovina a součet čtverců připomene Pythagorova feta s olivami, oreganem a Aeskulapovou solí (pozor na zbytečnou Hippokratovu přísmahu!). Přítulných čajoven se sladkostmi bude i letos povícero.
* Modelování divadelních masek na míru, úpravu plnovousu a tupírování nevšedních účesů zvládnou nejlépe v kadeřeznictví "U tří Gorgon". Pod hladinou rybníčka Ožeháku lze nově absolvovat pravý podvodnický kurz! V ceně máte kromě 10% slevy na fotoknihu "Festivaly BIO 2002-14" i nedělní cvičení akrojógy na Olympu ZDARMA pod vedením legendární beta-samice Alfy Athénské:)
* Své sympatie budete moci vyjádřit rozmisťováním metafyzických tagů (tzv. "Ezopovy lajky") po celém areálu festivalu, kniha stížností a pookřání bude k mání pouze v prostorách Dark Lemplu.
* Kolektivní textové koláže na filosofická témata nejen antického původu budou pestřejší, přispějete-li i vy svou troskou do klína (defaultní úmluva jsou černě tištěné texty na A4, Times New Roman, vel. 18, jedn. řádkování), nůžek a lepidla bude na místě dost.

Upozornění: nezabřednětě do zbytečných polemik s poeticky investigativním Sokratem, nepodlehněte příliš brzy vinnému moku stáčenému přímo ze sudu (čepuje mistr Biogenés:) a nevěřte všemu, co vám sova nakuká!
GNÓTHI SEAUTON / MÉDEN AGÁNMAIN STAGE (Akropolis) :
Live Acts :
DRIP DROP (Harmonia Rec., soundcloud, Greece)
RIDDEN (Harmonia Rec., soundcloud, Greece)
GappeQ (soundcloud, Parvati records, CZ)
Balkan Family / balkan groovy jazz (Bandzone, youtube sample, CZ/Bosna) + Štěpán Markovič / saxofon (Bandzone, Wiki, FB link)
GEM Reflection / psy-downtempo (Website Story, soundcloud, CZ)
Djs :
XP Voodoo (Aerodance Corporation, Russia, XP infoBox, Aerodance 90's)
CJ Art ( Deepersense, PL)
Petrix (Trancecarpathiarts, Ukrajina, soundcloud, FB link)
EJCZKA (Urban Antidote Rec./Ufo Bufo Website story)
PLECH (Polyhedra, soundcloud)
PSYRIX (HedoniX, soundcloud)
MIM (Fecebook link1, FB link2)
Mr. Gorby (WizArts, soundcloud link, FB link)
Jenda Legenda (WizArts, mixcloud, FB link)
Psyla (Nezmar records)
Martyzan (USE Havířov ,mixcloud)
Lolla (Independent Theory, soundcloud)
Newtec (Luk-Si Records, soundcloud, FB link)
000333 (Alien Delon, Out of Disorder mixcloud)
Touchwood (Volnej Průběh, soundcloud)
Jiřík (Shivadeco, soundcloud)
Heehy & Reborn (Synaptic Dreams/FéniX festival, mixcloud_Reborn, mixcloud_Heehy)
Kerray (mixcloud), Darjeel (Ufo Bufo, soundcloud link), Cejn (Zero Point, soundcloud link), Scannt (DMT Rec., soundcloud link, FB link), Beyond Infinity (Otrozona, soundcloud link), Cuky (Synaptic Dreams, Website Story), Elien (Independent Theory, Facebook link, soundcloud link), Sagus (sagus93.com)
Sunday afterparty stage: Brekeke LIVE (Luk-Si Rec., soundcloud link), ahZ + Annita (Good Vibes crew, mixcloud1, mixcloud2, FB link), Salihlávka (Synaptic Dreams), THX1138 + lesní směs
----------------------------------------

SLOW Dance / Experimental stage (Pireus) :
Live Acts :
Two Pixels Above / DnB (The Little Universe, soundcloud, CZ)
Yamabushi / alternative industrial rock (Bandzone, FB link CZ)
Urban Legends & Dj Slater (feat. Filip Markes on sax) (FB link, CZ)
Sonority (Distinctive Records, FB link, soundcloud, CZ)
CJ Art ( Deepersense, soundcloud, PL)
Anatol Svahilec aka Sokrates / SLAM POETRY (Slamoviny, Wiki, youtube sample)
GNOSTA G/ political rap (soundcloud, youtube interview, CZ)
Scannt (DMT Records)
Djs:
Abyss (Deepersense, PL, soundcloud)
Jan Jansn (Bassballett, DE, soundcloud, FB link)
Elemental (Ufo Bufo, soundcloud)
Darjeel (Ufo Bufo, soundcloud)
Ixtremist (Ufo Bufo, soundcloud)
Eklektik Fluidum (Ufo Bufo, soundcloud)
Toffes Värld (Kabalion Records, SWE, soundcloud, FB link)
Alfred Czital (bandcamp, FB linkCZ), Jiřík (Shivadeco Brno), Cejn (Ufo Bufo), Simon DSK (ex-Cymoon/Sonic Distortion, mixcloud), Dru (Lunchmeat, soundcloud), Hellman (Otrozona, soundcloud), Ink Flo (Futurespective, soundcloud), Innerscope (Futurespective, soundcloud), Reborn (Synaptic Dreams/Fénix festival)
Josef Sedlon (Radio 1, soundcloud), Stanzim (Volnej Prubeh, soundcloud), Nika77 (techno.cz, soundcloud),
Mike.H (Lunchmeat, Seed, soundcloud, FB link), Plech (Polyhedra), True Detectives (Centrála, FB link), Yan (Harmony Rec., soundcloud)
----------------------------------------

CHILL out / Ambient stage (Poseidon) :
Live Acts :
7om45 (Krmelec Recordings, soundcloud)
Dash (REM Phase, Duna / hybrid set, soundcloud, FB link)
Stanislav Abraham (soundcloud)
Djs :
AlexT (FR, soundcloud)
Cummis (Zahadum Sphere, SK, soundcloud)
Kubis (Indian Express, soundcloud)
Snoring Dragon (SK, soundcloud, FB link)
NewTeck (Luk-Si Records), Jenda Legenda (WizArts), Synaptik (mixcloud), Ink_Flo (Futurespective), Jonah Moses (WizArts, soundcloud), Kashmir (Mimo-TV, soundcloud), Kerray, MiM (Iridium.xn, mixcloud), Mr. Gorby (WizArts), 000333 (Mimo-TV), Petrix (Trancecarpathiarts), Ondrej Psyla (Digital Forest), Scannt (DMT Records), THX1138, Raveboy
Acido Domingo & Halluciano Pavarotti
----------------------------------------

Pallác Antenna + Zlobio (dětská arena), Love Temple a Dark Lemple (unplugged stages):
ξ DRUM Circle: 3x workshop skupinového bubnování pod vedením Petra Šušora (Website story)
ξ SACRED WOWs - live souboj 3 elitních výtvarníků na obří plátno (hvězdnou účast na antické téma přislíbil mj. autor letošního letáku Vojta Velický aka Lazy Bastard, vítěz SW2012 Vládík Chalupa a sličná Zuzka OIPOOIK, ozvěny SW2012 např. ZDE). Za příznivého počasí na mainstage, jinak v Paláci Antenna. Nesoutěžní formou, spíše takové exhibiční přátelské nutkání...
ξ Hudba a hudební nástroje v Antickém Řecku - exkurze docenta Vlastislava Matouška do historie hudebních nástrojů vč. ukázek (syrinx, buzuki, antické šalmaje, strunné nástroje a perkuse), Aulodie a kytharodie - počátky muzikologického bádání.
ξ Santiago López (ESP) – experimentální zvukové instalace na strunná témata (Website story)
ξ Jan Slunculák Tilinger - povídání o stavění škol, o světě a malý manuál jak se nezbláznit (http://www.surya.cz/)
ξ Jaromír Kerray Matýšek - Archetypal a Harry Potter a metody racionality
ξ Rape Ceremonie + přednáška (amazonské šňupací tabáky)
ξ Dětské výtvarné dílničky na motivy řecké mytologie pod art vedením čilé Haluznice (Website story) a exkurze do hřebčína (nejen) létajících koní, ukázky z antického dětského divadla. Skládání korálkových svítících mandal, double bubble show a mykénská keramická školička naše miniaturní budoucí pokolení snad také neomrzí...
ξ Cubo Πequeño & Suegra Indígena + Continuity : Tensegrity excersise, Akro jóga, Qi gong: 8 dovedností, (Wayusa) ceremonie, diskuse s vědmou pralesních indiánů o jejich životě a mýtech, povídání o snech: rada pro Záměr a Ženská rada (vše Love Temple)...
ξ Kristian Zen - psychické fitness, terapeutický hlasový kruh, zvládání emocí (Dark Lemple). Mezi Laugh a Dark svatyní možná objevíte i 15m dlouhý masážní chodníček s 15 různými druhy mokrých štětek...

Změna programu vyzrazena, vše záleží na okolnostech, tvůrčím váhání demokraticky nevoleného politbia a nevyzpytatelnosti aplikace "Deus Ex Machina":)Dekorace:
SAYP (FB link, SK)
SunॐKey (FB link, Bělorusko)
UFO BUFO TEAM (Elemental Crew & Cyreal & DŽ, HEURÉKA, Elemental, FB link ELE, Cyreal Madrid, FB link CYR)
WizArts (Facebook link)
SpaceLights instalace od Evy Nečasové (Website Story)
Bamboo Element (Website Story)
LAB77 Welding Art (FB link, Latvia), Roman Lahoda Welding Art (Website Story), PetriX (Trancecarpathiarts, UA), Velada wishing mashine (přačka stromová)
000333 - výtvarník a architekt Akropole (alias Alien Delon, MIMO-TV)
Viktor Hait Underground Art reflections
Teleskopiči Jamese Webba, Coltcha, Elien, Alien1, FC Olympie Kožlany, ŠaašoX, Výtvarný kroužek Čtvereček (Bio Gadget team), atd.
Dance-Fire-Cirkus-Diovadlo:
Amanitas (Website Story) *Manster wheel (Facebook link), Víc než kolo?? (Facebook link), Tribo Fuego (Website Story), Firejokers (Website Story), Angry Clowns *Infinitos (Webside Story), Drachmatický spolek The Divadlo a autorské představení ANTANTIS (aneb biogeniální antická antitragédie, Pireus stage), Jazzzy laser-pool diving lessons, etc.
Laser&Video&Lights:
ToFu (Xlab support team/ laser master), FotonX Vjs + Ondřej Čistín (Acropolis mapping, FB link), Hedonix Vjs (Koza&Siggy), Sub.d.visionz (Website story), Mimo TV, PerpleX, Dragon Pankosmios,. etc.

Na svěží raw a vegan kuchyni a řecké speciality se můžete těšit v podání prvotřídní restaurace PAPAYA vegan taverny (FB link). Čajovnu letos opět obstará veselá partička "PanDoniX" (+ Shkrkova jurta, Johny Psygallery, atd..) a chybět nebude ani tradiční Mithras doupátko + spousty stánků s klasickými festivalovými cetkami a vzácně se vyskytujícím obvlečením.
Harpie noci u'pyje, a tak očekávejte první sluneční paprsky zpoza horizontu již v 5:15 a západ nejpozději ve 20:50.
₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪Rok se sešel s dvěma a tradiční psychedelické bionále je zpět... Vše podstatné již čouhá z vyčerpávajícího, nikoliv však konečného výčtu účinkujících a atrakcí výše, odkazy mnohé napoví. Hlavní "hvězdou" je letos Michail Chavales z Athén. Patří k současné špičce a hrává coby headliner na všech možných velkých festivalech, tak doufejme, že u nás nezklame:) Svůj nočněji laděný forest skládá pod známějším pseudonymem DRIP DROP, jemněji laděné leptavé šplíchance posílá nad ránem do Cortiho ulit coby projekt(il) s názvem RIDDEN. Hodně zajímavé by mohlo být vystoupení ruského nestora Timura Mamedova aka XPho Voodoo. Spolu s Gavrilou v polovině 90. let formoval dodnes masivní ruskou goa scénu a sám se rád (a poměrně oprávněně) považuje za jejího ústředního hybatele dodnes. Rozhodně patří k nejaktivnějším promotérům a psytrance sběratelům nejen v Rusku a v Indii (kde tráví většinu svého času). Odkroutil si za 24 let opravdu své a umí zahrát různorodě a příjemně překvapivě. Kromě nedělního 2h daybreak free-style setu si v sobotu před polednem střihne i oldschool RETRO poskládané z kultovních goa skladeb 90. let (takže možná dojde i na DATky:). Na Bio-zvuku by to v jeho podání mohl být opravdu neopakovatelný zážitek...
5-tičlenná česko-bosenská partička "Balkan Family" je opravdové odpolední "pohoda jazz", který by mohl ještě vystupňovat vzácný host a jeden z našich nejlepších saxofonistů Štěpan Markovič. Nepropásněte veršované Sokratovy kontemplace v podání Anatola Svahilce, který se zdá být pro stále populárnější fenomén "slam poetry" opravdu zrozený. Psychedelický industriál Yamabushi je projekt Vlastislava Matouška, etnomuzikologa, multiinstrumentalisty, pedagoga HAMU a originálního skladatele. Základ tvoří vlastnoručně vyrobená baskytara v kombinaci s unikátním archaickým zvukem elektrifikované niněry. To vše doplněno o elektronické efekty, industriální hluky a theremin. Po shlédnutí ad-hoc k festivalu psané antické antitragédie „Antantis“ vám konečně přestane vše dávat jakýkoliv vyšší smysl. Zkrátka a dobře, díky nové "slow dance / experimental" stagi se letos výrazně rozšiřuje žánrový záběr a na své si přijde opravdu každý ...a za každého počasí. V areálu bude 7 velkých zastřešených ploch, nepočítaje zděné budovy!.
Ψ-trance je fajn, Ψ-potyčky a exkrementy již o poznání méně. Nechte své 4-nohé hajzlíčky letos opravdu doma! Naopak dětská stage (Zlobio) je každým rokem plnější a veselejší... a denní program bohatší. Správce vysekal areál na holo až k potoku, takže je na Tišině mnoho nových míst na kempování. Na půdě nad umývárnami najdete tradičně poklidný Hypnodrom, kde lze při troše nadbytečné únavy kdykoliv pospat či vyzkoušet lucidní Marathonský leh. S parkováním bude klasická bída, vyřešíme opět dodávkovou kyvadlovkou. Poprvé můžete využít i služeb úschovny cenných věcí (zamykatelné skříňky o rozměru 30x30x50), k dispozicu u vchodu za cca 100/den.
A jak se můžete letos sami festivalu aktivně účastnit? Z domova doneste a do kolektivního tvůrčího chaosu zapojte ony tištěné filozofické texty k rozstříhání a přeuspořádání do nových a netušených smyslů i nesmyslů (Times New Roman, velikost 18). Minule se to nestíhalo, letos to snad už vyjde. Dovalit můžete i různé předměty střední velikosti, které vrhají zajímavé stíny a lze je tak použít pro Platónovo stínové dvadlo, jehož součástí budete i vy. Bude-li se projekce tvaru na stínítko při otáčení nečekaně měnit, tím lépe ...doporučujeme doma vyzkoušet, anžto preferujeme kvalitu nad kvantitou. Antické atributy zevnějšku v nějaké vtipně-minimalistické formě vítány, světlejší a splývavé šatní modely na den olympské šprýmaře také nejspíše neurazí:)
₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪

Lokace GPS: 50° 0' 20.124"N, 13° 33' 12.268"E / mapka
Cestou autem z Rakovníka zahnete na konci Kožlan doprava na Hradecko, po necelém půl kilometru se těsně před žel. přejezdem dáte doprava, kde bude záhy odstavné parkoviště (GPS 50.000904, 13.524407). Tábořiště je další asi 3km (kyvadlovkou nebo pěšky) lesem. Další možnost je zaparkovat v levotočivé zatáčce u rybníka Ožeháku (a fotbal. hřiště) cca půl km před Kožlanama a dojít na Tišinu údolím podle potoka pěšky po zvuku. Vlakem vystupte v polostanici „Strachovice“ na trase Rakovník-Kralovice a na straně, kde se nachází zřícenina přístřešku, zaplujete do temného lesa, přejdete potok a další cca 2km se držte pohromadě a občasných ukazatelů a šipek. Do Kožlan jezdí také autobus z Rakovníka (viz IDOS).

Fotoreporty z minulých let:
BIO de JANEIRO od MagicMa, Amébio od MagicMa, Amébio od Stropyana, Amébio od Alefa, MayBio a MaybeNe od Stropyana, MayBio od Alefa, Babion od Aničky, Babion od Stropyana, Bio-Nebio od Aničky

Užitečné odkazy k samostudiu a nácviku dovedností:
VIDEO-TRAILER festivalu (aneb something completely different...) /// Filosofický koutek
Genealogie řeckých bohů, polobohů a příšer (kdo vyplní bezchybně jejich slepou mapu u vchodu, má vstup zdarma:)

Vzpupné: 950Kč /pá-po -- 650Kč /noc+den -- 400Kč denní vstup (10-20h) -- 300Kč neděle 8h-pondělí (děti, občané Řecka a olympijští medailisté vstup zdarma). V pátek se bude platit plná suma a při odchodu do soboty 20h budeme 300Kč vracet (jako minule, na vchodu bude letos nonstop služba).Další odkazy: Festival na www.psytrance.cz, bio.mimo.cz. Pečený Fejsbůžek pak objevíte ZDE.

PERPLEX
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
PERPLEX --- 18:42:45 10.6.2020
Bionýsie - Psychedelic/goa festival (Czech Republic)
https://www.youtube.com/watch?v=XA0OhqC9t8s&t=110s

Bionýsie
https://www.youtube.com/watch?v=RFVk9iT79X8
PERPLEX --- 11:31:48 24.5.2018
genialni brdo.. prosim nemaz!
ANNICKA --- 10:04:20 24.5.2018
PERPLEX: óooo, děkuji...mám asi 800, kartu jsem ještě nesmazala, ale jsou všechny na podobný brdo...
MRTVY_KENNY --- 8:26:47 24.5.2018
AMANES: ok, 1:0 :)
AMANES --- 8:25:28 24.5.2018
MRTVY_KENNY: jasný, vim, druhý je to vybírání z bankomatu
MRTVY_KENNY --- 23:32:22 23.5.2018
AMANES: platebni karty mivaji vesmes dve vyuziti a jen jedno z nich je placeni.
PERPLEX --- 22:38:00 23.5.2018
ANNICKA: nejlepsiiii!! nemas jeste nejake..klidne i ty dle tebe nepovedene, i tak budou genialkni.. nebo z tech nyzverejnenych vyrezy apod.. tusim, ze mas na SD karte jeste dost perel nezverejnenych...
RAVEBOY --- 17:29:21 23.5.2018
Mankobat
BARULIIINA --- 16:19:35 23.5.2018
ELFIK: v tomto případě to byl spíš bankrotmat na odebírání karet
ELFIK --- 15:55:27 23.5.2018
AMANES: V areálu byl i bankomat. Stačilo sledovat šipku "Magical Tantric Touch."
AMANES --- 15:30:59 23.5.2018
VERO: tam se dalo platit kartou, jo?
FUNIAK --- 15:03:04 23.5.2018
Nazdar Bionýsie, byl to nejlepší mejdan za poslední dva roky :-). Děkuju!
INK_FLO --- 14:35:22 22.5.2018
inkflo | Bionysie 2018 – rajce.net
https://inkflo.rajce.idnes.cz/Bionysie_2018/

CORDELL --- 10:06:58 18.5.2018
THX_1138: vsak jo, snad ti prijede hodne hezkych nadrzenych rostenek :D

A kdyz uz jsou tam ty skrinky, doufam ze napoje a koktejly budou letos podavat drony primo na stage, aby nemusel navstevnik resit co bude pit a platit se bude pomoci smartphonu, kde je jiste pripravena Bio Recka aplikace (odladena tamnim vyvojarem - nepadajici) vcetne moznosti objednavky vegi jidla :)
VERO --- 13:59:20 17.5.2018
KOCOURMIKES: jj, krádeže proběhli, ale hlavně v době příprav, kdy vlezli do aut i do chatek se spícími lidmi. Každopádně je ale lepší v chatkách, autech, natož ve stanech nenechávat nic cenného - bude fungovat malá úschovna (viz ty zamykací skříňky) a větší - místnost u správce areálu - tam ale bude omezený čas na vyzvedávání. Info u nich na baru. O těch malých pak na hlavním vstupu.
JAXXE --- 8:50:27 17.5.2018
V patek ve 22:00 budeme promitat dokument Bufo Alvarius - The Underground Secret. Po filmu nasleduje diskuze s tvurci, ktere se zúčastní režísér Filip Záruba, producent a dramaturg filmu Václav Dejčmar a Mgr. Rita Kočárová z Národního ústavu duševního zdraví.

Bufo Alvarius: The Underground Secret
http://www.bufoalvarius.com

Radikální svědectví o nejsilnějším známém přírodním psychedeliku, tryptaminu 5-MeO-DMT a žábě Bufo Alvarius ze sonorské pouště. Film je koncipován jako strhující audio-vizuální dobrodružství, které umocňují originální zážitkové animace inspirované touto mimořádnou látkou. Fascinující výpovědi skupiny psychonautů, kteří se za zkušeností s Bufo Alvarius vydali na cestu do Jižní Ameriky, dokreslují osobní příběhy nestora transpersonální psychologie Stanislava Grofa a novodobého šamana Octavio Rettiga, který ceremoniální kontakt s uvedenou substancí zprostředkoval tisícům dobrovolníků z celého světa. Mnohým změnila život. Původní záměr tvůrců natočit dokumentární reportáž vygradoval do intenzivní filmové meditace o povaze vědomí a bytí.

Bufo Alvarius - The Underground Secret - Czech trailer
https://vimeo.com/259462073
KOCOURMIKES --- 8:40:19 17.5.2018
pocasicko ? :)
THX_1138 --- 20:09:08 16.5.2018
RIMAN0: Řecko-římský trapas je tradiční festivalový sport při kterém si to mužský návštěvník rozdává s Řekyní (či jinou cizinkou) a je první. Tím se stává úspěšným účastníkem Řecko-římského trapasu (ale žádná výhra to není).