Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

4 uživatelé půjde

hledání


http://www.kamelot.cz/images/obsah/012.jpg

Tradiční (27.roč.) výstavní víkend v prostředí dělnické mix-architektury kladenské čtvrti PodPrůhon.

OMI
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
OMI --- 21:40:11 6.6.2009
...pro pořádek: fotoaparát vyhrál držitel DRUHÉHO místa. Asi cena útěchy pro docela známé jméno.
OMI --- 21:37:46 6.6.2009
Ták, a Kladnmo opět boduje podle staré tradice... :_)
To bude ještě dobrej bordel.
Fotosoutěž měla jednu kategorii, dva běhy. děti a dospělí. Vítěz dostane foťák.
Foťák ale dostal vítěz třetí kategorie, cyklus. No, to jsem zvědavej, jestli se na podiu poperou ?:_)

mmch -- ty monitory, co jsem plánoval... blbej nápad. Jak jsem zmlsanej LCD, nedošlo mi, že to fakt nebude stačit zakrejt a zastínit. Že na tom prostě bude vidět kulový. I tak děkuji dárcům.
OMI --- 23:36:31 1.6.2009
A pokud by někdo chtěl něco ukázat světu, třeba pár fotek, jakýkoliv kvality, stačí to třeba vyjet v práci z tiskárny, přinést, nalepit na starý dveře od skříně odvedle od popelnice nebo někomu na plot a je to. Báby z magistrátu sice tohle chtěly začít potírat, ale když se pokusně vyslovily jakože "by tady neměly bejt ty nehlášený expozice", udělaly to nešťastnou náhodou právě u té tehdy jediné -- mojí. Lidi je celkem spřehledem vyfakovali :_) Takže pokud někdo chce něco předvádět, klidně si to přineste s sebou. Posedíte si u toho a budete mít odezvu. Někde se to opře o zeď a až vás to přestane bavit, prostě půjdete dál.
OMI --- 15:24:07 1.6.2009
Ale když se vyvede počasí, člůověk se pěkně projde a udělá si obrázek o tom, jak se zase Město posunulo. Pokochá se milionářskými betonovými odlitky plotových dílců ve tvaru zabloudivšího Jeníčka a Mařenky v betonovém hájim to celé v těsném sousedství s indiánským slumem obehnaným dvoumetrovou stěnou stlučenou z lakovaných skříní. Inspiraticvní, dadaistické.
A při pohledu na některá díla se vždycky uklidním, že to se mnou ještě není tak zlý: že jsou někteří lidé v prdeli mnohem víc nežli já :_)
JUNIOR --- 16:52:44 30.5.2009
Dyk je to každej rok čim dál tim stejný....
OMI --- 1:33:24 8.5.2009
Omlouvám se, ale do pole "popis" mi prostě nejde psát:
Tradiční (27.roč.) výstavní víkend v prostředí dělnické mix-architektury kladenské čtvrti PodPrůhon. Zajímavé prostředí čtvrťi umělců, cikánů, milionářů a bláznů. K tomu do večera hrají nějaké kapely. Báťuška Bendl, tatíček každého z nás, bude patrně tradičně nalévat zdarma nějaké špatné víno, protože... přece pro lidi! Pokud máte cestu kolem, je to rozhodně zajímavá zkušenost s jinou tváří Kladna.