Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

27 uživatelů půjde

hledání


http://peppa.biz

original Screechy Bantan ina CZ.
Veggie Pride afterparty!!!
http://www.veggiepride.xf.cz/

Now haul an’ pull up, I have a drink, I want take a soup!

„Walk and Skank“ byl ve svý době velkej hit a byl na počátku doby, kdy britský reggae toasteři (v hip hop terminologii by se řeklo rapper nebo MC) reagovali na nový styl z Jamajky - dancehall. Dready ustoupily nůžkám, touha bavit se vystřídala conscious texty a zábava na dances se stala hlavním tématem. DJ Jah Screechy (nenechte se zmást...DJ je v reggae kultuře synonymum pro výše použité „toaster“, přesně ten týpek, co drží mikrofon v ruce a jezdí po instrumentálnim riddimu, jak kauboj na mustangovi) si dokázal osedlat riddim a posílat lyrics takovým způsobem, že davy neúvnavně hulákaly „Pull up!“ a když někdo huláká „Pull up!“ tak správnej reggae soundbwoy vrátí song na začátek a jede se nanovo...Jah Screechy ale není příběh jednoho hitu, Jah Screechy je příběh britskejch soundbwoys jdoucích k vrcholům, příběh jak se druhá liga dostala do finále poháru.
FMP ve spolupráci s klubem Cross, Protest Festem, iniciativou Veggie Pride a Roots’n’Future vám 15.5. v Brně na Favále a 16.5. v Praze v klubu Cross s hrdostí představí veterána Sir Coxsone Soundu, bezednou studnici rýmů - Jah Screechy, dayday o-wadadaday!

V Praze je Jah Screechyho vystoupení součástí oficiální afterparty pochodu Veggie Pride, kde na hlavní stagei vystoupí Emys z Pawlač Zewls, dubplate junglist Peeni Walli, heavy bass elders Nattynational Rockers a forward ever/backward never Forward March Posse jako backing sound. Na dolní stagei zažijete electro/dubstep/breakz/experimental/oldskool hardcore/breakcore smršť. Zahrají DJs a performeři Wodnyah, Yarrdesh, Yukimura, Chong X, Raveboy. V kavárně budete moci shlédnout množství dokumentů o zacházení se zvířaty, vegetariánství a veganství. A nezapomeňte přispět do příslušných dobročinných kasiček, Rotčíldové!


Forward March Posse

PAPA_REJNOK
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
CRAZYHBO --- 23:13:33 14.5.2009
KH_B: díky...idealní..dorazim tak na půlnoc..
KH_B --- 20:23:24 14.5.2009
21:00 - 22:00 Papa Emys
22:00 - 23:30 PW
23:30 - 00:30 Nattynational Rockers
00:30 - 02:?? FMP ls. Screechy
02:?? - ??:?? se uvidi
CRAZYHBO --- 17:26:46 14.5.2009
nakej line up prosim..
WYNDMYLL_238 --- 9:49:02 5.5.2009
dubplate junglist? .)