Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


http://www.burgerfest.cz/Burgerfest je dvoudenní unikátní, food-kulturní festival pravidelně probíhající na Výstavišti v Praze Holešovicích a to pod záštitou US Ambasády a MČ Praha 7. Vznikl v roce 2012 a v současné době je největším burgerovým festivalem v Evropě. Představuje kuchařské umění vybraných restaurací nejen z Prahy ale i z celé ČR a zahraničí, jimiž je burger a bbq tématika vlastní. Hlavním partnerem Burgerfestu se od roku 2015 stal ambasador kvalitních lihovin - Jack Daniel's a zároveň máme podporu od celosvětově nejznámější partičky grilovacích nadšenců - BBQ Pit Boys z USA!

V dnešní uspěchané době se stal burger symbolem rychlého a mnohdy nepříliš kvalitního jídla z fast foodu. Posláním Burgerfestu je dokázat, že i tradiční americké jídlo, jakým burger je, má své místo v kvalitní gastronomii. Právě Burgerfest představil před pěti lety trend gourmet burgerů a každoročně množství dobrých burgráren.Stále vzrůstající oblíbenost nám dokazuje, že tento směr byl správný a smysluplný. Základem je také příprava z kvalitních, nejlépe lokálních a čerstvých surovin a to přímo na místě před zraky návštěvníků.

Následující, a to již v pořadí 6. ročník, originálního a jedinečného Burgerfestu již brzy startuje. Opět se můžete těšit na výběr těch nejlepších burgráren z České republiky, ale také na zahraniční hosty. Ročník 2017 bude ve znamení kuchařských show v podání gril masterů z celého světa, kteří představí nové trendy a techniky v přípravě burgerů.

ROENICK
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
SONIC666 --- 23:31:19 8.9.2017
to je shit!
ROENICK --- 17:09:34 8.9.2017
kdo se jde taky přežrat? :) jdu po 4. a zase se těším :)