Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

24 uživatelů půjde

hledání


Největší veletrh konopí a léčivých bylin

Největší veletrh konopí a léčivých bylin na světě Cannafest letos rozšiřuje program

V pátek 11. listopadu se znovu otevřou brány pražského Výstaviště Holešovice, v jehož areálu bude po celý víkend probíhat v pořadí již osmý ročník mezinárodního konopného veletrhu Cannafest. Co všechno nás na největší akci svého druhu na světě čeká?

Popularita Cannafestu na mezinárodní i domácí úrovni rok od roku stoupá a spolu s ní se rozrůstá i samotný veletrh. Na loňském sedmém ročníku se představilo celkem 252 vystavovatelů z 25 zemí, jejichž produkty si na výstavní ploše o velikosti více než 13 500 m2 během druhého listopadového víkendu prohlédlo úctyhodných 30 193 návštěvníků. „Tím byl znovu překonán návštěvnický rekord a jsem přesvědčen, že letos ho překonáme znovu,“ věří ředitel Cannafestu Lukáš Běhal. „Vzhledem k obrovskému zájmu vystavovatelů budeme znovu muset postavit čtvrtou halu a celková výstavní plocha bude oproti loňsku rozšířena o dalších 3 000 m2.“
Kromě zájmu veřejnosti se Cannafestu právem dostává i stále větší mediální pozornosti – loni bylo na veletrhu více než 180 akreditovaných novinářů z celého světa, což zcela jistě souvisí s globálním uvolňováním protikonopných zákonů a rostoucím zájmem o mnohostranné využití této rostliny. Jako každý rok bude jedním z největších lákadel veletrhu mezinárodní odborná konference, které se i letos se budou účastnit špičky kanabinoidního výzkumu, profesionální pěstitelé a odborníci na hospodářské využití konopí i zástupci z řad pacientů a legalizačních aktivistů. Konference bude probíhat po celou dobu konání veletrhu a všechny přednášky i diskuze budou simultánně tlumočeny do češtiny.

Ještě více zábavy
Jako každý rok nesmí chybět ani prostor na odreagování a zábavu. Bohatý doprovodný program s kinem, řadou workshopů a výstav, venkovním chillout stanem nebo fotokoutkem bude letos nově rozšířen o skateboardingovou exhibici, soutěž v graffiti a také stage, kde vystoupí několik kapel. „Obrovsky nás těší, že se o konopí zajímá čím dál více lidí z řad veřejnosti i odborníků. Se stále rostoucím počtem návštěvníků stoupají samozřejmě i nároky na organizaci – a my se snažíme dělat všechno pro to, aby si u nás každý přišel na své,“ vysvětluje Lukáš Běhal.

Organizační změny
Pro všechny návštěvníky je důležitá jedna změna v časovém harmonogramu veletrhu oproti dřívějším ročníkům: První den konání Cannafestu, tedy v pátek 11. listopadu, bude od 11:00 do 15:00 otevřeno pouze pro registrované vystavovatele, obchodníky a účastníky konference. Pro veřejnost se v pátek brány veletrhu otevřou až v 15:00, nicméně ti, kdo dorazí dříve, nemusejí zoufat – od 11:00 pro ně bude připraven výživný zábavný program na venkovní ploše před Průmyslovým palácem.

Vstupenky v předprodeji
Předprodej vstupného za zvýhodněné ceny bude zahájen v průběhu září. Sledujte proto Cannafest na Facebooku a internetových stránkách www.cannafest.com.

Přidružení konference
Organizátoři Cannafestu si na letošní rok přichystali ještě jednu zajímavou novinku, kterou je první ročník přidružené obchodní konference EuroAmCBC (European American Cannabis Business Conference), jejímž cílem je prohloubení spolupráce mezi konopnými sektory v Evropě a za oceánem. Konference se bude konat 8. až 10. listopadu v paláci Žofín a Cannafest tak na ni bude plynule navazovat. Více informací naleznete na webu www.euroamcbc.com.

BICA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
BICA --- 22:15:04 4.11.2017
8. ročník největšího veletrhu konopí a léčivých bylin na světě – Cannafest

Už se nám to blíží! V pátek 10. listopadu se po roce znovu otevřou brány veletrhu Cannafest. Letos se koná již osmý ročník – tentokrát nově na výstavišti v Letňanech!

„Loni se nám podařilo překonat rekord s počtem 30 193 návštěvníků a jsem přesvědčen, že letos ho překonáme znovu,“ věří ředitel Cannafestu Lukáš Běhal. Vzhledem k obrovskému zájmu vystavovatelů, kterých v roce 2016 bylo 252 z 25 zemí, se letošní výstavní plocha rozšíří o dalších 3 000 m2 a celkem tak bude mít 16 500 m2.
Kromě zájmu veřejnosti se Cannafestu právem dostává i stále větší mediální pozornosti – loni bylo na veletrhu více než 180 akreditovaných novinářů z celého světa, což zcela jistě souvisí s globálním uvolňováním protikonopných zákonů a rostoucím zájmem o mnohostranné využití této rostliny. Jako každý rok bude jedním z největších lákadel veletrhu mezinárodní odborná konference, které se i letos budou účastnit špičky kanabinoidního výzkumu, profesionální pěstitelé a odborníci na hospodářské využití konopí i zástupci z řad pacientů a legalizačních aktivistů. Za všechny jmenujme například nestora českého konopného výzkumu Lumíra Hanuše nebo uznávaného šlechtitele Sashu Przytyka.
Ještě více zábavy
Jako každý rok nesmí chybět ani prostor na odreagování a zábavu. Bohatý doprovodný program s kinem, řadou workshopů a výstav, venkovním chillout stanem, soutěžemi v graffiti nebo fotokoutkem bude letos nově rozšířen o zábavní Cannafest Free Zone, kde se můžete těšit na skateboardingovou exhibici a stage, kde vystoupí několik kapel. „Obrovsky nás těší, že se o konopí zajímá čím dál více lidí z řad veřejnosti i odborníků. Se stále rostoucím počtem návštěvníků stoupají samozřejmě i nároky na organizaci – a my se snažíme dělat všechno pro to, aby si u nás každý přišel na své,“ vysvětluje Lukáš Běhal.

Organizační změny
Pro všechny návštěvníky jsou důležité dvě změny v časovém harmonogramu veletrhu oproti dřívějším ročníkům: 1. Veletrh Cannafest se z technických důvodů bude letos konat na výstavišti v Letňanech. 2. První den konání, tedy v pátek 10. listopadu, bude od 11:00 do 13:00 otevřeno pouze pro registrované vystavovatele, obchodníky a účastníky konference. Pro veřejnost se v pátek brány veletrhu otevřou až v 13:00.

Vstupenky v předprodeji
Vstupenky na Cannafest budou samozřejmě k dostání jak na místě, tak v předprodeji za zvýhodněné ceny v síti GoOut, Ticketportal a na webu www.cannafest.com, kde najdete i veškeré informace o veletrhu.

Přidružená konference
Organizátoři veletrhu Cannafest si na letošní rok přichystali ještě jednu zajímavou novinku, kterou je první ročník přidružené obchodní konference EuroAmCBC (European American Cannabis Business Conference), jejímž cílem je prohloubení spolupráce mezi konopnými sektory v Evropě a za oceánem. Konference se bude konat 8. a 9. listopadu v paláci Žofín a Cannafest tak na ni bude plynule navazovat. Více informací naleznete na webu www.euroamcbc.com.

Generálními partnery veletrhu Cannafest pro rok 2017 jsou semenná banka Bulkseedbank.org, výrobce hnojiv Advanced Nutrients of Holland a výrobce papírků Prague Filters and Papers.
BICA --- 21:17:44 4.11.2017
BICA --- 21:14:49 4.11.2017
420 Everyday ' trip hop mix
https://www.youtube.com/watch?v=oygzCcyJn5M
MAGOR23 --- 16:22:14 31.10.2017
bude to v PVA Letňany... protože vítr ;-)
BICA --- 9:21:09 11.10.2017
VARAN23: tak za svět bych si nedovolil mluvit.. V Evropě největší - ano.
VARAN23 --- 16:01:20 5.10.2017
Nejvetsi na svete nebo v cr..?
BICA --- 22:54:10 16.8.2017