Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

5 uživatelů půjde

hledání


http://www.jahodaweb.cz

zahradní oslava svátku pálení čarodějnic pořádaná nízkoprahovými kluby Jahoda a Džagoda

Akce bude probíhat na zahradě vedle sídla o. s. Jahoda ve Vybíralově ulici. Na programu budou různé hry, soutěže, sportování, stolní fotbálek, žonglovací workshop a večer fireshow v podání skupiny Tribo Fuego a přátel.

Na zahradě je zakázáno kouřit a pít alkoholické nápoje. Vychází to z obecných nařízení provozovatele zahrady (MČ Praha 14) i principu akce a poslání pořádající organizace (zaměření na děti a mládež).Informace pro dobrovolníky (převážně žongléry:):
Pokud nám chcete s akcí pomoct, doražte kdykoliv mezi 15 a 20 hodinou. Žonglérský workshop můžeme spustit cca v 16 hodin, podle toho, kolik nás tu bude. Na večerní fireshow prosím doražte do 19:30, abychom mohli v 19:45 začít a ve 20:00 akci ukončit.

Nejsnazší doprava je buď pěšky z metra Černý Most nebo ze zastávky autobusu Kapitána Stránského. V den akce by měly být vyvěšené šipky, ale radši si vytiskněte mapu, ať nebloudíte.
(((--- MAPA ---)))

V3S
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
PEETIK --- 17:14:45 27.4.2009
Sakra, kdybych tohle věděl dřív, tak nemusím jezdit na fajrovačku takovou dálku... a tohle mám 10min od baráku :-(( Do kolika to tam tak je?? Na Čerňák bych se mohl dostat tak v 21hod... bude to tam nějak dýl?? Že bych tam třeba dodělal to zbylý palivo? :)