Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

4 uživatelé půjde

hledání


http://futurum.musicbar.cz/program/2009/05/the-adicts-texas-terri-bomb-tight-finks.html

THE ADICTS (UK), TEXAS TERRI BOMB! (USA/DE), TIGHT FINKS (CH)THE ADICTS (UK) - punkový kabaret se vším všudy ? absolutní klasika ? absolutní zážitek!

Od roku 1976 až do dnes v původní sestavě, živoucí legenda punk rocku se svým specifickým stylem alá Mechanický Pomeranč a notoricky známými hitovkami. Kombinace melodického punku s odlehčenými texty, originální image a opravdu vyjímečná pódiová show činí z Adicts kapelu s velkým K. The Adicts jsou nyní pod labelem People Like You Records, pilně koncertují a 14.května zavítají po druhé do Prahy. Původem z Anglie, v současnosti žijí v Usa, ale stále v plné síle, hrají poctivý svižný melodický punk, co potěší, pobaví a nabije svou specifickou energií. Viva La Revolution!!

TEXAS TERRI BOMB! (USA/DE) - první Dáma punk rocku, tak drsná, tak okouzlující, ryzí 77´garage punk!

Speciálním hostem večera je texaská dračice, zpěvačka, showmanka a punkerka tělem i duší Terri Bomb se svou doprovodnou kapelu. Syrový garage punk´n´roll jako vystřižený ze starých časů CBGB, od začatků do konce na pódiu 100% jízda, Texas Terri je výborná muzikantka, sympatická a zkušená dáma, ale hlavně nezkrotná rockerka.

TIGHT FINKS (CH) - švýcarské trio alá nadupanej punk rock 77´!

Zásadní kapela švýcarského undergroundu, živelný punk rock v duchu ´77 atmosféry, zábava a poctivá porce melodických riffů.

PSYBER
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
VOJTEK --- 16:53:45 14.5.2009
existuje nějakej line-up?