Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

5 uživatelů půjde

hledání


Pokud preferujete menší hodiny jógy a osobní přístup, zveme vás na lekce jógy na Letné, které se konají každé úterý od 4.4.2017 do 24.10.2017, sraz je vždy v 19,00 vedle zastávky tramvaje Sparta, směr Letenské sady. V případě nepříznivého počasí se cvičí v blízké tělocvičně. Cvičí se jednoduchá jóga vhodná pro všechny, na základě klasické hatha-jógy. Lekce vede Alef, lektor jógy se pětiletou praxí.

Na cvičení si vezměte jakoukoliv jogamatku, karimatku nebo deku, vodu a spoustu dobré nálady! Nejsou zapotřebí jakékoliv předchozí zkušenosti s jógou, cvičení je určeno úplným začátečníkům a mírně pokročilým :) Těšíme se na vás!

ALEF
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
ALEF --- 9:53:44 12.4.2017
Vzhledem k tomu, že včera byla hala neočekávaně obsazená, přesunuli jsme cvičení pod stromy v Letenských sadech a moc příjemně jsme si zacvičili. Cvičili jsme "Himalájskou jógu", která je přizpůsobená nižším teplotám. Cvičení se nám tak líbilo, že jsme rozhodli, že příští úterý 18.4. budeme cvičit také venku, takže si vezměte hodně vrstev oblečení, bude to super! :)
ALEF --- 9:42:52 5.4.2017
Pokyny k úterním lekcím jógy v tělocvičně

- Není nutné se nikde registrovat, stačí přijít na sraz každé úterý v 19,00 vedle zastávky tramvaje Sparta směr Letenské sady (vedle ohrady)
- Jogamatka není nutná, ale je doporučeno si vzít něco pod sebe, třeba karimatku nebo deku
- Tělocvična (hala) je mírně temperovaná, takže je dobré vzít si s sebou hodně vrstev oblečení, kteřé je možné na sebe natahovat nebo odkládat podle potřeby
- Cvičení je zadarmo, na konci se vybírá dobrovolný příspěvek na náklady 50 Kč, přispěje kdo chce a může
- Pokud jste s námi nikdy necvičili, nebo nikdy necvičili jógu, tyhle lekce jsou určené pro vás, takže přijďte si zacvičit, je to pohodička! :)
- Všeobecně jsou lekce určeny začátečníkům nebo mírně pokročilým, nedělají se žádné složité ásány. Lekce trvají 60-70 minut.