Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

12 uživatelů půjde

hledání


Čtvrteční lekce jógy zadarmo v Letenských sadech

Zveme vás na další sezónu cvičení jógy pod širým nebem, sraz je každý čtvrtek od 20.4.2017 do 28.9.2017 vždy v 19,00 hod. vedle zastávky tramvaje Sparta (směr Letenské sady). Cvičení je vhodné pro všechny, zvlášť pro úplné začátečníky. Cvičí se jednoduchá jóga na základě klasické Hatha-jógy, předcvičuje Alef, lektor jógy s pětiletou praxí v ČR a Thajsku. Vstup na cvičení je zdarma.

Vezměte si s sebou jogamatku, karimatku nebo deku, rodinné příslušníky, přátele, psy a kočičky a spoustu dobré nálady, budeme se na vás těšit! :) Sdílejte taky tuhle událost svým přátelům! :)

ALEF
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
ZBORA --- 21:35:44 20.8.2017
LADY_ANN: Ano, nejhorším prohřeškem v dnešní komerční době je, když někdo dělá ve svém volném čase víceméně zadarmo něco pro ostatní.
LADY_ANN --- 14:41:12 16.7.2017
Asi budu za heatera, ale nikdy vice. Tvoje joga proste neni joga a tempo celeho treningu je silne podprumerne. Nehledne na to, ze si ucastniky bez dovoleni fotis a pote verejne publikujes. To, ze je hodina ,,zdarma,, je take sporne vzhledem k vyberu prispevku na konci hodiny. Radeji uz na poradnou hodinu, kde si zaplatim a dostanu dobrou sluzbu. Doporucila bych jogu ve vile K10 kdyz uz ;)
ALEF --- 9:44:57 5.4.2017
Do 20.4. pro vás děláme ještě lekce v tělocvičně, ty jsou v úterky, tady jsou informace k nim:

- Není nutné se nikde registrovat, stačí přijít na sraz každé úterý v 19,00 vedle zastávky tramvaje Sparta směr Letenské sady (vedle ohrady)
- Jogamatka není nutná, ale je doporučeno si vzít něco pod sebe, třeba karimatku nebo deku
- Tělocvična (hala) je mírně temperovaná, takže je dobré vzít si s sebou hodně vrstev oblečení, kteřé je možné na sebe natahovat nebo odkládat podle potřeby
- Cvičení je zadarmo, na konci se vybírá dobrovolný příspěvek na náklady 50 Kč, přispěje kdo chce a může
- Pokud jste s námi nikdy necvičili, nebo nikdy necvičili jógu, tyhle lekce jsou určené pro vás, takže přijďte si zacvičit, je to pohodička! :)
- Všeobecně jsou lekce určeny začátečníkům nebo mírně pokročilým, nedělají se žádné složité ásány. Lekce trvají 60-70 minut.
RAGGALADY --- 13:13:27 16.3.2017
Hihi se ti ta délka praxe v popisu dvou tvých akcí nějak liší :D
Ráda bych dala dohromady menší skupinku pokročilých - prohloubení praxe, nějaké jógové posilování a postupné náročnější pozice (stojky, provaz, mosty..), rituál pozdravu slunci. Měl by někdo zájem? :)