Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

6 uživatelů půjde

hledání


Reggae/dancehall soundclash - historicky vůbec poprvé v Brně!
King Sound Steppaz vs. One Family Sound vs. Soundproof

Soundclash patří k fenoménům, které hudebnímu světu dala jamajská kultura reggae a dancehallu. Jednoduše řečeno: několik soundsystémů se v hudebním souboji snaží během několika kol získat publikum na svoji stranu. Jakou taktiku soundy zvolí a s čím na clash přijedou se nakonec vždycky ukáže až na místě. Každopádně ale ten večer vzduchem lítají nekompromisní tunes, zacílené hlášky, hlasité reakce publika, forwardy a pull-upy… A teprve na konci večera diváci rozhodnou, kdo nakonec zvítězí.

FB EVENT

Forward March Posse a Peeni Walli se tentokrát spojili s brněnskou Wha Gwaan Crew, jejichž reggae dancehallový večírek Wha Gwaan hýbe Brnem už čtvrtou sezónu. Druhé pokračování Young Gunz Clashe tedy společně uspořádají právě v Brně, které bude neutrální půdou pro všechny zúčastněné soundy. A na jaké bojovníky se můžete těšit? V klubu Kabinet Múz svedou nelítostný hudební souboj o přízeň publika King Sound Steppaz z Berouna (obhájci loňského titulu), československý One Family Sound a Soundproof z Prahy.

Zkrátka a dobře, tuhle záležitost byste si v žádném případě neměli nechat ujít!

STRUKTURA CLASHE:
1. kolo - 3x15 minut
2. kolo - 3x10 minut
(eliminace jednoho soundu)
3. kolo - 2x5 minut - one riddim round
4. kolo - 2x10 minut
5. kolo - DUB FI DUB - 2x5 dubplates

V prvních čtyřech kolech platí pravidlo “anything goes”: hrát se můžou MP3, vinyly, dubplates, prostě hudba v jakémkoliv formátu. Teprve v dub fi dub, jak název naznačuje, uslyšíte jedině dubplates (tedy exkluzivní nahrávky, které vznikly pro daný soundsystém). Ve třetím kole se budou hrát výhradně tunes na klasickém dancehallovém riddimu Punaany.

WYNDMYLL_238
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
VERU_HUS --- 9:04:23 25.2.2017
Tak kdo vyhral.)?