Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

7 uživatelů půjde

hledání


56 ZEMÍ, 1000 PORTRÉTŮ - Gábor se vrátil po 7 letech z cesty kolem světa. Zaznamenává portréty a příběhy lidí v rámci svého projektu PEOPLEIMEET.7 LET, 56 ZEMÍ, 1000 PORTRÉTŮ A JEJICH PŘÍBĚHY ... Gábor se právě vrátil po sedmi letech z cesty kolem světa. Fotografuje lidi a zaznamenává jejich příběhy v rámci svého projektu PEOPLEIMEET. Před pár týdny se vrátil z Číny, kam za několik málo dní opět odlétá. Jeho příběhy se dotknou Indonésie, Filipín, Sýrie, Nikaraguy, Kolumbie, Venezuely, Panamy, Mexika, Egyptu, Libanonu, Brazílie, Bolívie, Peru ... a hlavně Číny, kde putoval více než 5 000 km pěšky, do těch nejvzdálenějších oblastí.

Po jeho návratu se v Praze potkal s Tomášem Princem, autorem blogu Humans of Prague, na kterém publikuje příběhy lidí, se kterými se setkal v Praze. Tomáš na úvod představí metodu své práce a myšlenky, které za ní stojí.

trailer: https://www.facebook.com/kolemsveta.cz/videos/1404980802882138/

Přednáška bude probíhat v českém jazyce, s možností závěrečné diskuze s účastníky. Přednášku pořádá cestovatel a fotograf Karel Wolf, www.kolemsveta.cz

událost na FB: https://www.facebook.com/events/1007451659365248/

TEKKANNE
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.