Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

39 uživatelů půjde

hledání


Mam vystavu

v 1.2.3. Gallery v prostoru Kolektivu Petrohradska, hned u zastavky Ukrajinska, kousek od Bohemky nebo Vrsovickyho nadrazi

http://petrohradskakolektiv.com
http://www.mykojemyko.cz

na vernisazi bude Spoky hrat pidliky / voda bude zadarmo / 100. vyroci manifestu Dada

MYKO
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
MYKO --- 12:23:04 18.10.2016
Výstava potrvá do tohoto pátku 21.10.

Zpětně děkuju všem, co přišli na vernisáž (plus Mattovi a Mysh za prachy na barvy a Sakja_Pandite a Trish za obžerstvení), zapomněl jsem vám říct ještě několik věcí: Plátna jsou samozřejmě na prodej a mám jich v podobných formátech ještě dost, takže se můžeme dohodnout i pokud chcete namalovat cokoli staršího (viz http://www.mykojemyko.cz ) nebo i nového (nebo menšího:)). Taky jsem chtěl připomenout, že pokud máte moje komiksy a jinou tvorbu rádi, moc mi pomůže, když mě podpoříte přes Patreon třeba jen jedním dolarem měsíčně (získáte za to přístup ke všemu co kdy udělám skrz zaheslovanou sekci mého webu). Uživit se čistě jako umělec na volné noze je bez podpory fanoušků v podstatě nemožné, a že se o to ještě pořád (marně) snažím není v tuhle chvíli už nic víc, než důsledek mojí tvrdohlavosti.
http://www.patreon.com/mykoV3S --- 21:02:11 12.10.2016
nakonec jsem na neschopence doma, tak preju, at se vystava vydari .. pokud budu uschopnen, mohl bych stihnout jeji konec :)