Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


http://www.konstantin.cz/proseckemaje/

Tradiční festival nezávislé rockové hudby - The Nutz, Ignu Underground, Black Mummy, BBP, MCH Band - Pavana, ul. U prosecké školy, Praha 9 Prosek

PROSECKÉ MÁJE

Patnáctý ročník nejstaršího hudebního festivalu v pražském devátém obvodu pražském tentokráte zahájí rocková formace z Kralup The NUTZ. Pohybují se na pomezí žánrů a sami uvidíte jak a jakých. Prostě příjemný začátek.
Po nich se na pódiu objeví uskupení The IGNU UNDERGROUND. Melodicko-akustický folkový underground, s potemnělým klarinetem a zvukem psychadelických houslí. Čtyři vokály a z toho tři dívčí. To nezní špatně, že?
Jako třetí se dostane na májové pódium černá mumie - BLAQ MUMMY - Ne zcela tiší Američané ve stověžaté Praze. Větší část této kapely tvoří Američané, kteří se dočasně usídlili v Čechách. Jsou temní, rychlí a především dobří. Není nic lepšího než Černá Mumie k černé odpolední kávě či pivu téhož odstínu. A nic z toho na místě chybět nebude.
A pak už se objeví věrozvěsti podzemní kultury a zároveň místní patrioti - podzemní orchestr BBP. Tito pánové a dámy jsou "živým" důkazem toho, že na Praze 9 život klokotá nejen na povrchu, ale i pod ním. Až čtrnáctičlenné undergroundové těleso vás tradičně překvapí asi nejen repertoárem, ale i svými hosty. Jejich temné taneční písně už nejen k tomuto místu, ale především k tomuto festivalu neoddělitelně patří.
Závěr letošního ročníku už bude patřit nestoru a klasiku české alternativní scény panu Mikoláši Chadimovi a jeho Bandu. Kultovní kapela MCH BAND může zahrát téměř cokoli ze svého bohatého repertoáru a je tu vždy jedna jistota, že to bude prostě skvělé. Krásný večer plný všeobjímající beznaděje, chladného svitu umírajících hvězd, času i posledních nadějí. A právě tomu se říká ten pravý, zlatý hřeb večera. Ta nejlepší tečka za 15. ročníkem tradičního proseckého hodokvasu alternativní a nezávislé scény.
Součástí tohoto příjemného festivalu bude rovněž již tradičně prodejní stánek POLÍ PĚT http://www.polipet.cz, plný nekomerční hudby a literatury.
Neváhejte. Stačí být už jen v pravý čas na tom pravém místě. A že je to právě tento festival a zahrada Pavana, o tom netřeba pochybovat. Těšíme se naviděnou, přátelé!!!
A ještě jedna důležitá informace - VSTUP VOLNÝ!!!

Otto Sepl

Jak do Pavany? Nahlédněte na mapku na této stránce: http://www.konstantin.cz/proseckemaje/

KACIR
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
MOUNTBATTEN --- 9:45:41 27.4.2009
Zatim nahlaseny, ze pujdou, 0 lidi, ale hlavne kdyz tu akce byla dvakrat zapsana:-))) (aneb hlavne kdyz to dubluju;-) )