Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


Každý, kdo si s námi udělá od 1.12.2016 do 28.2.2017 třídenní potápěčský PADI Open Water kurz vedený Alefem Pražským, bude mít ubytování u nás na Phuketu po dobu kurzu zdarma. Pro představu video z jednoho našeho kurzu najdete tady: https://vimeo.com/15217443/, více informací o kurzu a jeho cenu najdete na http://www.hypno.cz/phuket/, všeobecné informace o dovolené v Thajsku najdete tady: http://www.hypno.cz/thajsko/ .

Postup rezervace:
1. Domluvte si v práci 2-4 týdny dovolené, domluvte se s partnerem, partnerkou, kamarádem nebo kamarádkou nebo s partou kamarádů, že pojedete na dovolenou v Thajsku. Čím větší parta, tím větší zábava.

2. Kupte si zpáteční letenku Praha - Phuket například na www.letuska.cz

3. Pro účast na této akci je nutné zarezervovat si kurz potápění zde: http://hypno.cz/phiphi/ow/ - termíny kurzů na té stránce jsou pouze orientační, my se vám vždy přízpůsobíme, napište do poznámky, které dny byste chtěli kurz skutečně udělat.

4. Napište nám zprávu tady na Nyxu (ID ALEF) nebo e-mail alefpraha@centrum.cz a my vám rádi pošleme další detailní informace.

Kurz je určen pro úplné začátečníky, kteří se nikdy nepotápěli, je v češtině a učí ho instruktor s 5 lety aktivní praxe Alef Pražský. Vyučujeme samozřejmě i všechny další kurzy PADI: AOWD, RD, DM a Instruktorský kurz, pokud o ně máte zájem, napište Alefovi do pošty.

Pokud sami do Thajska neletíte, ale máte přátele, kteří tam letí v prosinci, lednu nebo únoru, sdílejte jim tuto událost, díky! :)

Budeme se na vás těšit! :)

Tým "Českého potápěčského centra Phuket"

ALEF
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.