Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

5 uživatelů půjde

hledání


http://mi.rage.cz

Depeche Mode/Electro party+koncert Legacy of Music (DE) a Banana Zeros (projekt Jana Vozaryho z Oceanu). 1.stage-DM,synthpop,80;2.stage-EBM,gothic,ind

Tradice vánočních Depeche Mode parties je po dvou leté odmlce opět tu! Ovšem nyní poprvé se akce uskuteční v německém stylu, kdy není party pouze v zajení hudby Depeche Mode, ale na své si díky dvěma sálům přijdou i příznivci jiných elektronických stylů. V hlavním sále můžete mimo živých vystoupeních kapel Legacy of Music a Banana Zeros očekávat hudbu DM, synthpop a 80's v podání DJ Mirage a ve druhém sále vás budou bavit DJ Maldoror a DJane Vinny hudbou stylů EBM, industrial a gothic. Začátek akce bude v 20:00 a konec můžete očekávat kolem páté hodiny ranni.

LEGACY OF MUSIC (Drážďany) Zpěvák Nick a skladatel J.P. z německých Drážďan založili tuto skupinu v roce 2002, zpočátku hledali ten správný hudební styl, až se propracovali k vlastnímu "electro future dance", který je mixem stylů EBM, synthpop a futurepop a hlavně chytlavých melodií s výrazným vokálem. Díky úzké spolupráci s Armageddon Dildos a Absurd Minds, jejichž frontman Tilo Ladwig produkoval jejich zatím poslední CD "[ex]pedition" se po hudební stránce líbí nejnom fanouškům Depeche Mode, ale také tvrdších Project Pitchfork či VNV Nation. Což potvrzuje několika týdenní umístění v žebříčku největší evropské hudební sítě MP3.de na první pozici a několik titulů "píseň dne".
V Praze máme možnost je uzřít znovu po čtyřech letech, tak si to nenechte ujít, protože kvalitní německé kapely k nám nepřijíždí každý den.
Více info a hudební ukázky na www.legacyofmusic.de a www.myspace.com/nextgenerationofelectropop

BANANA ZEROS (České Budějovice) Nový projekt Honzy Vozáryho (ex-OCEÁN, FICTION), navazující na odkaz Oceánu svou expresivní elektronickou hudbou. Banana Zeros svou kombinací mnoha žánrů a pódiovou prezentací budí zaslouženou pozornost hudební veřejnosti, zejména pro Honzovu hru na unikátní soustavu zvukově snímaných železných trubek. Ta se mísí se zvukem živé kytary a klávesových zvuků v originálním, jak sama kapela označuje, "progressive techno cyberpunkovém" novotvaru.
Dema k poslechu a ke stažení na www.bananazeros.com, www.stage.cz/banana-zeros a www.bandzone.cz/bananazeros

To vše za sympatických 100 korun českých, přičemž prvních 100 platících dostane exkluzivní výběr české elektronické hudby Electricity Vol.3.
Pozvánka na akci:

MIRAGE
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.