Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


BE: AT to je rezidentní párty v klubu Chapeau Rouge. Od roku 2011 hostila spousty uznávaných producentů světové undergroundové scény. Lahůdky jako jako La Fleur, Niconé, Djuma Soundsystem, Timid Boy, Nico Schwind, Smash TV a další. V sobotu 11. června se představí producent z Nového Zélandu Dilby (nyní žijící v Berlíně). Jeho originální zvuk a remixy, se pravidelně umisťují v Top 100 nejlepších deephouse skladeb na serveru Beatport.

Dilbyho nadšení pro hudbu bylo znát už na začátku devadesátých let, kdy ho neúprosně pohltila elektronická rave scéna a undergroundovový zvuk. Jeho vášeň pro hraní a tvorbu hudby se objevuje kolem roku 2001. Dalším stupněm v jeho vývoji byla promoterská dráha v jeho tehdejší domovině – Novém Zélandu, kde hostil slušnou řádku zvučných jmen a projektů.

https://www.mixcloud.com/dilbydj/dilby-salon-zur-wilden-renate-berlin-may-2016/

Ve studiu je Dilby velice pilný. Jeho jedinečný zvuk je ovlivněn citem pro detail a zájmem o různé hudební styly... od klasického rocku, různých poloh techna, housu, ambientu, až po rytmy tribal music. Dilby se usadil na vydavatelsvích Mother recordings, Glasgow underground, Toolroom, Bondage a na česko-australském Beef records. Plní tak dj bagy legend jako Danny Tenaglia, Dj Sneak, Maceo Plex, Claptone nebo Hot Since 82.
V roce 2012 se Dilby stěhuje do Berlína, kde se rychle zařadil do tamní scény.

https://www.youtube.com/watch?v=VDLPQIuKHvY

Jeho unikátní výběr hudby si cení berlínské kluby jako KitKat, Salon Zur Wilden Renate, Suicide Cirkus, Golden Gate a další. Nyní je na řadě Praha, kde máte jedinečnou možnost Dilbyho slyšet v Chapeau Rouge. Akci doplní rezidenti Ark3r a Schwa z Beef Records, kteří si přizvali na pomoc Ol-wize !
Celou akci podporuje Rádio 1, Club Mate, Techno.cz, Protisedi.cz,

Tímto všem děkujem !
Váš BE AT: Team

Odkazy:
http://www.dilbydj.com/
http://​www.soundcloud.com/dilbydj

http://​www.facebook.com/dilbydj
FB událost:

https://www.facebook.com/events/267118683640532/


ARK3R
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.