Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

2 uživatelé půjde

hledání


Fenomenální electro-math-rocková formace Three Trapped Tigers, ve čtvrtek 9.6 v Rock café, spolu s instrumentálním math/post/noise duem Červen.

9. června vystoupí v pražském Rock Café žánrově nezařaditelní, srdcem math-rockeři, Three Trapped Tigers. Tito oblíbenci Briana Ena nám představí dlouho očekávanou novinku Silent Earthling.

Dali se dohromady v roce 2007, ale na debutovou desku se muselo čekat dalších pět let. Na ní Three Trapped Tigers potvrdili pověst perfekcionalistů a špičkových muzikantů. Nahraný materiál byl však poměrně komplikovaný a syrový, a tak zůstal trochu neprávem uchráněn zájmu široké veřejnosti. Dvě česko-moravské zastávky v roce 2012 pamatují jen opravdoví hudební fajnšmekři.

Postupem času se však povědomí o londýnských „Tygrech“ přirozeně zvyšovalo, když například předskakovali Deftones a Dillinger Escape Plan, nebo po spolupráci s Roots Manuvou, Skeptou či JME. Zlom přišel, když se nové desky chytli producentsky „otec ambientu“ Brian Eno a Karl Hyde z Underworld. S jejich pomocí se podařilo zkrotit divoké šelmy tak, že při zachování původního math-rockového rukopisu vzniklo místo i pro pulzující elektroniku a chytlavé melodie. To vše stále bez zbytečných slov – tedy instrumentálně. Silent Earthling je zatím jednou z nejosobitějších letošních desek a 9. června nás v pražském Rock Café čeká bezpochyby nevšední zážitek.

Večer zahájí pražské instrumentální duo Červen, které svým krátkým setem předvede český math rock v syrové formě, bez elektroniky.

★ Kdy: čtvrtek 9. červen 2016 od 20:00
★ Kde: Rock Café (Národní 20, Praha 1)
★ Kolik: 280 Kč + poplatky na GoOut.cz / 350 Kč na místě
https://goout.cz/cs/listky/three-trapped-tigers+support/rtm/

http://www.threetrappedtigers.com/
http://www.landmine.cz/

REIBENKOPF
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.