Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


Kurz "Jógové cvičení proti bolestem zad"

Bolí tě někdy záda? Nebo máš ve svém okolí někoho, koho bolí? Tak se napiš na tento kurz, na kterém tě naučíme kompletní metodu cvičení, životosprávy a relaxace, která tě postupně zbaví bolestí zad nebo jim předejde.

Tenhle kurz se koná v sobotu 18.6.2016 od 13 do 17 hodin v naší pohodlné tělocvičně na Vyšehradě, sraz účastníků je ve 13,00 vedle stanice metra Vyšehrad směr Kongresové centrum (vedle thajské restaurace Yam-Yam). Kurzovné je 400 Kč a zahrnuje také tištěné materiály, podle kterých potom budete moci cvičit doma.

Kurz vede Alef Pražský, učitel jógy a zdravého životního stylu se 5 lety praxe. Tento kurz je vhodný pro úplné začátečníky s jógou a mírně pokročilé, žádné předchozí zkušenosti s cvičením nejsou nutné. S sebou si vezmi jogamatku, karimatku nebo deku, propisku na psaní poznámek a spoustu dobré nálady! :)

Počet míst na kurzu je omezený, místo si zajistíš jedině tak, že se zapíšeš na tuhle událost co nejdřív, nejlépe rovnou teď! Je to výjímečná příležitost, protože tento kurz už se nebude opakovat! A také nezapomeň pozvat svoje přátele! :)

Budeme se na vás těšit! :)

ALEF
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.