Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

4 uživatelé půjde

hledání


FESŤÁK ZADÁČO, BEZ BARIÉR S PROGRAMEM PRO SMRADY I RODIČE, TAK DORAŽ S CELOU FAMÍLIÍ!

VSTUP ZDARMA - moderují: Fatty Pillow a Ali

LINE-UP
15:00 Gipsy.cz
16:30 Limbo Planet
17:40 Cross Station
18:50 Jo!SKA
20:00 Atari Terror

Festival Strawberry Fields, kterým nezisková organizace Jahoda každoročně poutá pozorost ke své činnosti na Černém Mostě se koná již od roku 2012.
18.6. 2016 od 14:00 ožije prostor okolo zbrusu nového prostoru Plechárny koncerty, workshopy a dalšími aktivitami, které budou určené nejen dětem a jejich rodičům, ale publiku napříč generacemi, rasou nebo vyznání.

Na Strawberry Fields si vedle sebe zahrají klientské kapely se svými idoly, jedny z nejznámějších českých hudebních reprezentantů ve světě, kapelou Gipsy.cz. Na své si přijdou i příznivci ska-punkových rytmů při kapele Jo!SKA nebo crossover- metalové kapely Atari Terror. Všichni tito dávno zavedení interpreti se na jednom podiu sejdou s klientskými kapelami Cross Station a Limbo Planet. Pozor na ně - tito kluci ze zkušebny v Džagodě mají potenciál stát se slavnými dřív, než dojdete od metra k Plechárně a zpátky.
Ještě ale nechoďte - festival nabídne kromě hudby i divadlo. To bude zaměřené primárně na ty nejmenší z nás, stejně tak jako celá dětská zóna pod taktovkou rodinného centra Jahůdka. Za odložené děti neručíme, obzvlášť, pokud se zapomenete na fotbálkovém turnaji pořádaném českou fotbálkovou asociací, výtvarných nebo pohybových dílnách, nebo třeba na Skate jamu. Celý den bude ve festivalovém areálu probíhat turnaj ve starodávné, tisícem let prověřené švédské hře Kubb. A to pořád není všechno!

Dá se vůbec toto vše do 21:00 stihnout zažít?

Těšíme se na Vás za celou obecně prospěšnou společnost JAHODA, která funguje téměř 20 let a věnuje se dětem a mladým do 26 let. Hlavní náplní jsou nízkoprahové kluby, terénní program, rodinné centrum Jahůdka, jesličky a dvě mateřské školy, na Strawberry Fields nabídneme navíc to nejlepší z naší Jahodové zahrádky.

http://strawberryfields.cz/
https://www.facebook.com/strawberryfieldscz
http://www.jahoda.cz/
https://www.hithit.com/cs/project/2441/strawberry-fields-2016

LOO
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.