Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

8 uživatelů půjde

hledání


VERNAL DREAMING WITH CHORSPocta světla:
Od samého praboha původ svůj vzalo světlo. Slované věřili, že bytnost světa zjevila se na zemi a že se vtělila v človeku. I byl to Svaroh, jenž naučil človeka kování kovu a manželským svazkům. Po něm panoval jeho syn Svarožic, nazvaný také Chors - Slunce. Tak méli Slované Chorse za obraz boha svetla. (Českomoravská kronika, 1862)

Zima už je š'tastně za námi a jaro se pomalu vkrádá do našich životů. Jsme za to velmi rádi a naši radost chceme sdílet i s ostatními. Rozhodli proto uspořádat noc plnou bujarých jarních radovánek pod širým nebem. K tomu nám poslouží prostor jak stvořený pro veselí všeho druhu - strašnická Past. Naše akce bude již tradičně navazovat na celodenní pražský happening podporující legalizaci, MMM. Abychom udrželi plně psychedelický charakter událostí, které pořádáme, Pozvali jsme i tentokrát vzácného hosta ze sousední krajiny. Není jím nikdo jiný než Vladimír Hubert Adámek, řečený Chors. Tento slovenský hudební guru se s námi podělí o svojí nevšední psychedekickou tvorbu. Chors i daší naši hosté budou nejen zárukou kvalitního nočního zvuku, ale též nevšední zábavy, pozitivních vibrací a přátelské atmosféry.

Moc se na vás těšíme! 

▂ ▃ ▅ ▆ █ ★LIVE ★ █ ▆ ▅ ▃ ▂
CHORS (Timeflux Records ) SK
https://soundcloud.com/chors

▂ ▃ ▅ ▆ █ ★DJs ★ █ ▆ ▅ ▃ ▂
Mr.Gorby (WizArts)
https://soundcloud.com/djmrgorby

Fringe Division
https://soundcloud.com/info-2142-1

▂ ▃ ▅ ▆ █ ★Synaptic Dreams DJs ★ █ ▆ ▅ ▃ ▂
Cuky
Mako
Reborn

▂ ▃ ▅ ▆ █ ★ DECOS ★ █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kashmir

▂ ▃ ▅ ▆ █ ★ PLACE ★ █ ▆ ▅ ▃ ▂
Hospoda Past
U Trati 3267/40b,
Praha 10 - Strašnice

ENTRY
CZK 100

Entry: CZK 100.-
http://www.synapticdreams.cz
 

CUKY
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
SHARC --- 1:23:12 22.4.2016
Soubor čtyřech Chorsových skladeb nazvaný Mindfulness EP vyšel v roce 2014 pod tehdy začínajícím labelem Psyalaska Tribe. Ten se v průběhu času zrodil uvnitř komunity slovenských organizátorů, DJů, producentů a dekoratérů, jejichž historie sahá až do roku 2001. Multiinstrumentalista Chors pochází z Piešťan, někdejšího centra slovenské psychedelické kultury, k nimž se vztanují jména jako Rahatmahatix, Juju Planet Dub, Leftism, Wirrareka, Goatree a mnohá další. Chorsovu hudbu lze charakterizovat jako noční psytrance s hutnou a pulzující basovou linií doprovázenou tripoidními psychedelickými zvuky a mixy. Chorsova velmi povedená nahrávka Mindfulness EP, kterou mastroval Domas aka DoHm ve svém litevském studiu Forest Freaks, je zdarma ke stažení na serveru Ektoplazm:
Chors – Mindfulness - Free Download at Ektoplazm - Free Music Portal and Psytrance Netlabel
http://www.ektoplazm.com/free-music/chors-mindfulness
Chorsův set bude možné slyšet již za dva týdny na venkovní akci Vernal Dreaming pořádanou Synaptic Dreams v prostorách strašnické Pasti. Přijďte si vychutnat tuto živou legendu slovenské psychedelie, rozhodně nebudete litovat!