Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


Znovuobnovený projekt FILIP, ve kterém působí sevenčané v čele s Filipem Šubrem. Jako suport vystoupí pražští funkaři CLOX! a domácí pop rockeři JINXX

Mladoboleslavští SEVEN jsou u nás v kraji mimořádně oblíbení, tak Vás jistě bude zajímat znovuobnovený projekt FILIP, ve kterém působí sevenčané v čele s Filipem Šubrem a jeho novými i staršími autorskými pop rockovými songy. Jako suport vystoupí pražští funkaři CLOX! a domácí pop rockeři JINXX. Tak doraž do libereckého klubu Bedna bo uvidíš, Vaši FAKING BOOKINGS.


Hudební projekt FILiP

Představujeme Vám obnovený hudební projekt skladatele, zpěváka, kytaristy a showmana Filipa Šubra, známého z působení v mladoboleslavské rockové kapele Seven. Tento zpěvák, kytarista a skladatel stál také u zrodu pražské kapely Filipes a Plaché Laně, kde se rozvinula jeho spolupráce s vynikajícím bubeníkem a producentem Štěpánem Smetáčkem.

V současné době se Filip plně věnuje tvorbě nových písní a přípravě koncertního programu pro následující sezónu roku 2016. Doufáme, že vám tento obnovený poprockový soubor s názvem FILIP přijde k chuti a že si najde své místo na dnes již dosti zahlceném hudebním trhu a brzy získá své věrné fanoušky.


Clox!

Dva vesmírní bratři Čulibrk a Tymprdlejk, každý zrozen v jiné části galaxie, a přesto propojeni svou posedlostí funkem, putovali časoprostorem a tu a tam hledali společně odpovědi na prastará hudební mystéria. Ale až výjimečná konstelace planet – Tymprdlejk se přestěhoval do středu země a u Jupiteru přistoupili dva výrazní týpci z E.T.-ýnejdž sekce – Rošťák Dennis a Majk Hammerfunk – což byla nečekaně silná galaktická trans i fúze dohromady, která odstartovala odpočítávání…

Slyšíte to šílený vnitřní tikání? To jsou Clóóóóóóóóóx!

JinxX

Pop-rocková kapela JinxX hraje vlastní autorskou tvorbu, za svou existenci odehrála mnoho vystoupení a vítězně završila dvě kola rockové soutěže RockMatch. V květnu 2013 obdržela Cenu dramaturga klubu Na Rampě v rámci konání hudební soutěže Stárplej. V roce 2011 vydala první videoklip a letos přišla se svým prvním albem Inside Out.

http://www.bednaklub.cz/akce/filip-clox-jinxx/

EXI
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.