Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


V sobotu 12.3. znovu splynou v Chapeau Rouge zvuky ze dvou master mixů do jednoho v rytmu drum and bassu.

První pravidelnej dnb mejdan na dva mixy v Praze. Základem akce jsou 4 metry DJ techniky, na kterých se představí kolaborace uvnitř i napříč jednotlivými crew. Celou noc se hraje na 2 master mixy, čímž je akce světovým unikátem. Díky tomu na pódiu spojí síly nejen dva ale i více DJs! Těšte se na tématickou výzdobu, vizuální projekci a hlavně na skill hostujcích i rezidentních djs.

Na třetí díl jsme pozvali dva hosty, dnb pionýry, kteří si říkají DuoBlondynos. Všichni je určitě budete lépe znát jako RUDEBOY & M4YA! Tihle dva mají za sebou dlohou, z velké části i společnou kariéru. Kvalitní selekce, přesný mixy a CLASH setup na stole, takže get ready bude to vodlet! GUEST CLASH jsme si řekli, a co rezidentni CLASH?? O ten se tentokrát postarají pánové z NEURO:LAB a DUNENI.cz /Wolfik a Eight Times/.
Takže se těšte na další parádní mejdan v proslulém Chapeau Rouge pod taktovkou Latrod3ctus, Duneni.cz, Neuro:lab a hosty RUDEBOY & M4YA. Nové tématické kulisy, videoprojekce a skvělá atmosféra, kterou dozajista znovu společně rozpoutáme.

LINEUP

TBA


VSTUP // ENTRY

DO 23:00 60czk, PAK 80czk

LINKS

http://www.chapeaurouge.cz/
http://www.latrod3ctus.cz/
http://www.duneni.cz/
https://www.facebook.com/dnbneurolab


★ ENG ★

Dnb headz, get ready! Next chapter on our musical journey in Chapeau rouge is about to begin! Two mixers for whole night, where you can see two or more DJs playing "in clash" with each other for whole night! Unique experience in underground stage of legendary club Chapeau Rouge.

For the third edition of DNB CLASH we invited dnb pioneers and skilled DJs, which have big influence on the whole scene in Czech Republic. Members of Shadowbox crew, Rudeboy & M4Y4, together also known as DuoBlondynos :)
The rezident CLASH set accepted gentlements from NEURO:LAB and DUNENI.cz /Wolfik a Eight Times/.

Be prepared for another epic night full of awesome music, party people, unexpected musical experience and fun.

https://www.facebook.com/events/177453625959940/

SN3HURA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.