Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

41 uživatelů půjde

hledánífb událost


Letos v červnu navážeme na řadu žonglérských akcí, které se s výjimkou loňského roku pravidelně konaly na pláži baru mlékojedské pískovny. Koncept bude vzhledem k tradiční úspěšnosti pouze rozšířen, můžete se těšit na opravdu nevšední den a noc u vody nedaleko Prahy.

Událost odstartujeme v sobotu v poledne, kdy otevřeme volný žonglérský workshop s půjčovnou vybavení za doprovodu chilloutové hudby. Poté od 15 hodin proběhne série žonglérských a akrobatických workshopů a utkání ve VolleyClubu a JolleySticku.

Od 21 hodin se můžete těšit na velkolepou galashow předních českých a zahraničních performerů, následovat bude party až do rána, volná fireshow a free perform stage. Detaily programu budeme postupně upřesňovat.#english version
In June this year we will continue in a series of juggling events, which were with the exception of last year regularly held at the beach bar of Mlékojedy sandpit. Due to the success of previous years the concept of the event will be only extended, you can look forward to a really extraordinary day and night by the lake near Prague.

The event will start on Saturday noon with opening of a free juggling workshop with equipment rental accompanied by chillout music. After 3 p.m. a series of acrobatic and juggling workshops and games in VolleyClub and JolleyStick will take place.

From 9 p.m. you can enjoy a spectacular gala show of top Czech and foreign performers and then afterparty till dawn, free fireshow and perform stage. Details of the program will be specified.

JARDAK
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
JARDAK --- 10:00:57 21.6.2016
POZOR, bude se hrát volleyclub a jolleystick!

https://www.facebook.com/events/992291127506374/