Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

6 uživatelů půjde

hledání


Czech Drum & Bass Awards 2015 - 2. kolo

>>> PRO VEŠKERÉ INFORMACE SPOJENÉ S HLASOVÁNÍM ČTĚTE POZORNĚ TEXT NÍŽE <<<

Pravidelná každoroční anketa o nejpopulárnější osobnosti a projekty na české (i světové) drum & bassové scéně. V letošním roce s mírně pozměněným systémem hlasování - hlasovat se bude ve dvou kolech, první kolo je nominační, po jeho ukončení budou z došlých hlasů stanoveny výsledky a sestaveny zkrácené seznamy kandidátů na ocenění v každé kategorii - pro ně bude následně možno hlasovat v rámci kola druhého, které bude určující z hlediska finálních výsledků celé ankety. Odkaz na hlasovací formulář bude zveřejněn na zdi události v neděli, 28. února 2016.

Pravidla pro účastníky/interprety:

1) Je zakázáno spamovat zeď události odkazy na fanstránky svých projektů či svou tvorbu s žádostí o hlasy. V případě porušení tohoto pravidla může dojít k vyloučení z ankety.
2) Na zeď události taktéž není povoleno přispívat jménem své fanstránky, v případě porušení hrozí stejný postih jako u prvního bodu.

Pravidla hlasování:

1) Každý hlasující má právo na jeden hlas v každé kategorii.
2) Hlasuje se prostřednictvím tohoto hlasovacího formuláře. Hlasující vybere jméno či název ze seznamu voleb dostupného u každé jednotlivé kategorie. Volby jsou řazeny abecedně.
3) Hlasující má právo nevyužít možnosti hlasovat v jakékoliv z vypsaných kategorií.
4) Hlasující má povinnost na konci formuláře vyplnit základní kontaktní údaje. V případě jejich nevyplnění není možné formulář odeslat, tudíž ani hlas započítat.
5) V případě zjištění podvodných hlasů se tyto nebudou započítávat. Pokud by tyto hlasy výrazně zvýhodňovaly některého z interpretů, může to vést až k jeho vyloučení z ankety.
6) Hlasování v prvním kole bude probíhat od neděle, 14. února, do pátku, 26. února (12:00). Pro druhé kolo hlasování bude vytvořen nový formulář.
7) Hlasování v druhém kole bude probíhat od neděle, 28. února, do pátku, 11. března (12:00). Slavnostní vyhlášení výsledků proběhne v Lucerně v neděli, 13. března.

Hlasovací formulář: http://goo.gl/forms/ChtwQuEkFu

FB event: https://www.facebook.com/events/197041467320539

V případě jakýchkoliv otázek, připomínek či nejasností nás můžete kontaktovat na emailové adrese awards@dnbportal.cz, případně na zdi události.

Všem umělcům a projektům přejeme hodně štěstí!

DnBPortal.cz tým

DNBPORTAL
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
SOLDIK --- 20:05:46 28.2.2016
MEDAN: no protoze google... hodne hloupe toto.
MEDAN --- 17:33:16 28.2.2016
ten formular po me chce prihlaseni...