Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

4 uživatelé půjde

hledání


Pátý díl párty ANA.LOCK se hlásí o pozornost. Po hostech jako Deadbeat, SCSI-9, Dorisburg, Bjarki či polští Kuba Sojka a SLG přišla řada na další světově uznávané jméno - EDWARD.

Vlastním jménem Gilles Aiken patří ke stálicím německého labelu Giegling, kde minulý rok vydal velice kladně hodnocené EP s názvem Birds. Samotný titulní track skončil na 21. místě nejlepších skladeb za rok 2015 podle žebříčku Resident Advisor.
Pro RA take nahrál v pořadí 458. podcast (http://www.residentadvisor.net/podcast-episode.aspx?id=458). Edwardův styl, ať už jako producent nebo DJ, je na jednu stranu psychedelický, ale zároveň klidný, nikam nespěchá. Někdo by mohl říct něco ve stylu Perlon-ovského microhouse-u s prvky shoegaze. Chvílema je to jako zamlžený sen, jindy zase perkusivní jizda po slunečném pobřeží jako například jeho nedávno vydaný remix pro label Hivern Discs.
V pražském Cross Clubu zahraje DJ set doplněný pár mašinkama, které příležitostně používá k dotvoření atmosféry dle svých představ. Na hlavní stage ho doplní ANA.LOCK residenti Schwa, Fatty M a Ark. Dolní stage se ponese v duchu deep a minimal techna v podaní kluků z XYZ Project a Harmony. Jejich pozvání na dolní stage přijala anglická Ireen Amnes.


ARK3R
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
ZRK --- 11:15:09 18.2.2016
Díky za pozvání, užji si to. Já ještě nikam moc nemůžu...
(rekonvalescence po operaci ucha)
MIRAKLE --- 10:14:08 18.2.2016
Děkuji za pozvání.Budu se snažit prisvistet.Joa skvělý leták:D
ARK3R --- 23:56:10 17.2.2016
Mistakes Are OK - Forgiven (Edward Remix)
https://www.youtube.com/watch?v=0rsceh9tss8

ARK3R --- 23:55:50 17.2.2016
edward - lets go (feat. mari inoue)
https://www.youtube.com/watch?v=IfV8LGLPgws