Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


Další ze série přednášek o cestování a dobrovolnictví v Palestině, tentokrát informace z několikaletého pobytu v Hebronu, Ramalláhu a Jeruzalémě.

Evropanem mezi půl milionem muslimů, aneb jak se žije v palestinském městě pod izraelskou okupací

čtvrtek 18. února v 19:00, café V lese (Praha)

Zajímá vás, jaké to je chodit do práce kanálem, mít vojáka na střeše, prodírat se žiletkovým drátem na horských túrách, vyhýbat se zatčení při focení nebo pašovat kamarády k moři? Pak přijďte ve čtvrtek 18. února v 19:00 do café V lese (Krymská 12, Praha 7 – Vršovice).

O práci, životě a cestování v Palestině bude mluvit Čech, který žil v Hebronu, Jeruzalémě a v Ramalláhu v letech 2007 až 2015. Dozvíte se o jeho nevšedních cestovatelských a pracovních zážitcích na okupovaných palestinských územích a také o současné politické situaci v Palestině. Po přednášce bude následovat debata s možností dozvědět se více o příležitostech dobrovolnické práce v Palestině či praktické cestovatelské rady.

Další informace: http://ism-czech.org/2016/02/15/pozvanka-evropanem-mezi-pul-milionem-muslimu-aneb-jak-se-zije-v-palestinskem-meste-pod-izraelskou-okupaci-ctvrtek-18-unora-v-1900-cafe-v-lese-praha/

ALMONDBLOSSOM
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
CHESS --- 18:31:15 18.2.2016
A jak se zije izraelitum obklopenym mnohonasobne pocetnejsimi araby?