Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


Valentínský Happening - setkání všech, kteří se ch

Láska, po které všichni tolik toužíme, je ve všech podobách přítomna všude kolem nás a hlavně v nás samotných..... jen je třeba otevřít oči a srdce do

Láska, po které všichni tolik toužíme, je ve všech podobách přítomna všude kolem nás a hlavně v nás samotných..... jen je třeba otevřít oči a srdce dokořán a nechat ji vstoupit a vědomě ji uvidět a přijmout a to především uvnitř - v nás samotných......

Jsou zvání úplně všichni, kteří si to chtějí společně užít bez rozdílu (staří, mladí, bezbarví i barevní, optimisté i pesimisté ... věřící i nevěřící) ...:-)

Happening bude začínat Free Hugs neboli nabízením obejmutí a tak si přineste z domova karton s nápisem VALEMTÍNSKÉ OBJÍMÁNÍ ... VALENTINE FREE HUGS se symbolem velikého srdce (nebo s jiným nápisem, který popisuje to, co chcete vložit do svého objímání)

Sejdeme se muži a ženy zvlášť už v 13:30
Muži pod koněm na Václavském náměstí a Ženy Na náměstí Republiky před Paladiem a obě skupiny vyrazí směr Staroměstské náměstí tak, aby dorazily na SN těsně před 14:00 , kde se naše skupiny a naše srdce potkají a symbolickým způsobem propojíme ženská a mužská srdce vytvořené lidmi a vytvoříme jedno společné veliké srdce .... Pokud k tomu budou příznivé podmínky a konstelace, tak zažijeme ještě několik dalších krásných společných chvil ( bude připraveno ještě několik společných aktivit)

Celý happening bude zdokumentován a bude pak sdílen na sociálních sítích.

Za organizační tým Vás srdečně zvou
Simkara Andrej Kolář a David Lín

Pokud se budete chtít podílet na této akci aktivněji, tak se mi ozvete a domluvíme se..:-)

https://www.facebook.com/events/713525605415127/

WWWSIMKARA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.