Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


MESSENJAH + Selector Boldrik, vstup ZDARMA

MessenJah a selector Boldrik rozezvučí Centrálu směsicí reggae, dancehallu, ale i Moombah, EDM nebo třeba ska či rocksteady

Messenjah:
http://messenjah.cz/news.php
Boldrik
https://soundcloud.com/boldrik


Messenjah & Selector Boldrik
MessenJah se řadí k nejvýraznějším osobnostem české reggae scény. Jako jeden z mála staví na síle poselství i melodie - tvoří politicky angažované, spiritualitou dotknuté texty, které mají sílu oslovit posluchače napříč věkovým i žánrovým spektrem.
V provopočátcích otevíral show jako předskokan zpěváka U Ceeho (2009). Nedlouho poté začal být zván na vystoupení s Waddup Sound, selectorem Boldrikem, Jah Atom Sound, pak i se slezkými Wicked Sound, nebo selectorem Ecstaticem z Krkonoš. MesseJah nahrával i ve studiu Majora Pirata, či DJe Damalistika ("Ostravo Opavo"), ale své nejzásadnější písně vytvořil ve spolupráci s Coco Jammin Production. Po příspěvcích na Sklizeň 2011 ("Ganja Je Lék", "Pašíci", "Break the Scheme") přišla Sklizeň 2012 ("Miluju život", "Neni mi jedno", "Stopaři" a "Zbavit nudy") a na začátku roku 2014 sólo album "Bojuj dál"...
Kolem 100 vystoupení za poslední rok napovídá, že MessenJah už dlouho není na pódiu nováčkem. Většinou jezdí po klubech a menších akcích pro stovky lidí, ale na větších festivalech (Beats for Love, Uprising, MMM Praha apod.) si často na jeho energetizující pozitivní show nachází cestu tisíce fenoušků. Takže a už doma z přehrávačů, nebo živě z pódia, MessenJahova "Message" se šíří pořád dál... (message - ang. zpráva, Jah - biblické označení Boha používané hlavně v reggae)
Album "Bojuj dál" otevírá další velkou etapu a hned první videoklip „Balit“ potvrzuje ambice desky. O hudební produkci se (tradičně) postaralo Coco Jammin Production navazující tak na spolupráci započatou projektem Sklizeň a společně vysílají do světa album se svěžím aktuálním zvukem, vážným poselstvím i odlehčenou „klubovou“ náladou. Nahrávky Napalici a Miluju život, zveřejněné ještě před vydáním desky, následuje dalších jedenáct nevydaných tracků plných pozitivní energie i uvědomělých textů pulzujících na instrumentálech Coco Jammin a Flavour production, kvalitou plně srovnatelných se zahraniční reggae/dancehall produkcí roku 2014.
http://messenjah.cz/news.php

~~ Dj's ~~

Selector Boldrik
Zkušený reggae DJ selector Boldrik a zároveň i MC je na domácí scéně velmi dobře známý. Člen Sklizeň crew vystupuje jak samostatně, tak jako koncertní DJ mnoha českých reggae zpěváků. Za léta svého působení měl tu čest krýt záda snad všem zásadním jménům scény. Velmi často koncertně doprovází zpěváka MesenJaha.
https://www.mixcloud.com/boldrik/

CENTRALA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.