Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

12 uživatelů půjde

hledání
Hello Dubheads!

Je tady další velká session pod hlavičkou DUB FROM THE GROUND, která bude výjimečná ze dvou důvodů.
Je to naše první velká klubová akce, a to nám zároveň dává možnost mít poprvé 2 STAGE.

Na PRVNÍ STAGE se na precizním zvuku BLACK DIAMOND SOUNDSYSTEM 6 scoops (kteří samozřejmě podpoří i svou selekcí) představí Sukh Gill aka INDICA DUBS!

Ten se již v raném věku pravidelně účastnil dubových akcí, což sám popisuje jako zkušenost, která mu změnila život.
Inspirován energií dubové komunity se odhodlal sám přispět svou troškou do mlýna a v osmnácti letech začal produkovat první hudbu pod dohledem svého strýce.
S jasným cílem vydat nezávisle 100 vinylů na vlastním stejnojmenném labelu pustil do světa v roce 2010 první desku. Okamžitě slavil úspěchy, na svých sessions ji hrála taková jména jako Jah Shaka, King Shiloh, Channel One či Iration Steppas. Další vinyly následovaly a každým rokem jich vydával více.
Indica Dubs procestoval za pět let se svou hudbou Evropu křížem krážem a podíval i do Brazílie.
Na své dubové cestě si Indica Dubs klade za cíl ukazovat dubovou hudbu všem, kteří chtějí poslouchat a zároveň mít pozitivní dopad na nové, mladé umělce a veškeré příznivce.

PRVNÍ STAGE dále okoření svou selekcí DJ NV, který je bratrancem INDICA DUBS a prý má přichystané čerstvé duplates od největších jmen UK scény!
Selekci doplní dva MCs, náš téměř stálý host, MC BARABBA. Původem italský vokalista, který se rychle etabluje na nejrůznějších dub/reggae akcích i v ČR.
Druhým je pak MC/singjay Papa Rasty aka LEVELION, zástupce pražské Prag:matics crew, kterou i spoluzakládal. Na majku se prezentuje už osm let, loni vydal album Grandfinále a předskakoval takovým jménům, jako jsou Demolition man aka Ras Demo, DUB INC, Longfingah & Lengualerta, Patrice či Illbilly Hitec.
Samozřejmostí jsou selekce DUB FROM THE GROUND CREW.


DRUHÁ STAGE bude pro nejen brněnské fanoušky opravdovou lahůdkou. Můžete totiž čekat legendární PAWLAČ ZEWLS full crew, a to na vlastním zvuku !! Pawlačáci a jejich hosté z dalších různých brněnských uskupení vás provedou vodami reggae a dubu, ale tam se určitě nezastaví a zaplují i do dalších žánrů. V průběhu celonoční show budou hudbu doprovázet na majku různí MCs..a možná přijdou i RYBYDUB ;)


Svůj časosběrný dokument YEAR IN DUB představí LOIC DE NIRO, který již nějakou dobu mapuje českou dub/reggae scénu. https://www.facebook.com/King-Lo-Production-1602966846589477/

Těšit se můžete také klasicky na Vojťákův kávový stánek

Těšíme se na Vás na Favále..

DUB IT !!!

Website: www.indicadubs.com
Facebook: www.facebook.com/indicadubs
YouTube: www.youtube.com/indicadubs
Soundcloud: www.soundcloud.com/indicadubs

DOGGY
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
DOGGY --- 11:07:23 29.2.2016
Hello Dubheads!
Rádi bychom poděkovali všem za fenomenální session, která předčila veškerá naše očekávání. Bylo super vidět, že i po roce bez velké akce nám zachováváte přízeň. Positive vibes se daly krájet, proper family session, seen !!
Díky za soundsystem support i selekci klukům Black Diamond Soundsystem, top a di top přístup jako vždy! Give thanks to Indica Dubs with his family (Dj NV), wicked set inna dub meditation style.. Za celovečerní lyrical fyah patří dík MCs Barabba & MC PapaRasty a taky Shimpimu a jeho trombónu:)
Druhá stage taktéž nezaostávala, v paměti nám uvízly neskutečný výkony MCs na mikrofonu a k prasknutí nacpaná stage na vystoupení Rybydub.
Give thanks to Pawlac zewls family, Ramon Ramirez, Raveboy a 142 bpm crew.
Poslední díky pro naše dvě hvězdy na vstupu, projekci od Buger Dread a support by favál. Taky všem dalším, kteří více či méně pomáhali.
Z celé akce máme velkou radost, na oplátku očekávejte brzy info o dalším dění...
DUB IT !!!
THEELWY --- 15:14:23 28.2.2016
Silny zazitek, velky respekt borcum, co umi zaridit takouvouhle akci! :-)
RAVEBOY --- 12:27:32 26.2.2016
A možná přijde i The Messiah in Dub ;-)

CAJZL/ŠTATL/KONNEKSHAN
RAVEBOY --- 12:17:40 26.2.2016
Máme ještě dvě volný místa v dodávce z Práglu, ale jedem už dneska!

STAND BY YOUR/VAN
DOGGY --- 22:18:43 25.2.2016
MIRAMIRA2: lineup asi az na miste, nicmene hajlajty stagi cca - PZ stage 23.30-00.30 - Rybydub / DFTG stage 00.30 - 02.30 Indica Dubs
MIRAMIRA2 --- 16:20:47 25.2.2016
Line up - je-li? Dík.
DOGGY --- 8:48:53 22.2.2016
Jah Shaka hraje last tune od Indica Dubs, jehož produkci můžete slyšet i od ostatních TOP sound systémů /KING SHILOH, CHANNEL ONE atd../

Jah Shaka @ Dub Camp Festival playing last tune - 12.07.15
https://www.youtube.com/watch?v=Ju9xje84Uzg