Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

11 uživatelů půjde

hledání


Po úspěšném vydání první elektroindustrální noci Carpe Diem Night přichází její pokračování, které tentokrát nastavuje posluchačům nemilosrdný kontrast mezi extravertním projevem cyberpunku a poutavou hloubkou dark ambientu. Prostory pro další večírek tentokrát poskytl klub Buben v centru Prahy nedaleko Mánesu.

Zdravíme všechny fanoušky! Bohužel Vám musíme s lítostí oznámit, že z technických a personálních důvodů nevystoupí na této úžasné akci skupina Neuromancy. Avšak nebudete ochuzeni o žádný hudební zážitek, protože dva ze zakládajících členů této formace, si pod hlavičkou "Necro(k)tanci" pro tento večer připravili speciální společný set skládající se z projektu Vargheim (Ori) a inovovaného projektu Eat shit and Die! (dirbi). Věříme, že si toto vystoupení neužijete o nic méně.

Jihlavské dark ambientní duo Tábor Radosti obohacuje evropskou industriální scénu již druhou dekádu. Na svém kontě má čtyři vynikající řadová alba (Tábor Radosti, Hávamál, Lamat, Agartta) a svoje postavení potvrdilo reedicí prvního alba Joycamp, vydanou v minulém roce na renomovaném vídeňském labelu Klanggalerie, ve společnosti takových veličin jako Sonar, Rapoon, The Residents nebo živě na svém listopadovém vystoupení na Wroclawském industriálním festivalu. Jejich vizuálně strhující živá vystoupení představují hlukovou bránu, tvořenou drones, pulzujícími samply, hlasy a ornamentálními zvukovými krajinami, přes kterou lze nakročit do těch nejtemnějších démonických komnat, jako klinický rituál a očistu.

Na afterparty namíchají IDM, rhythmic noise, dark electro, industrial koktejl osvědčení Djs Ron a Cassiel.

http://www.taborradosti.com/
http://www.czscene.cz/ron
http://www.czscene.cz/cassiel
Vstup 150,-

EDITHICIE
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
EDITHICIE --- 8:35:03 27.4.2016
update viz tiskovka+banner!