Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


Lidičky, pokud chcete vědět, co to je pravé štěstí, nebo si nejste jisti, jedna úžasná německá dáma z Drážďan, Gabriele Linnebach, bude mít neformální

Lidičky, pokud chcete vědět, co to je pravé štěstí, nebo si nejste jisti, jedna úžasná německá dáma z Drážďan, Gabriele Linnebach, bude mít neformální přednášku - anglicky, ale budu překládat do češtiny - a zkusí vysvětlit význam štěstí, jak ho chápe ona a jak ho chápe buddhismus ( což zřejmě bude skoro totéž ), a sice v centru Lotus v Dlouhé ulici tento pátek v 8 večer.
Gabriele žila dlouhá léta v Japonsku a studovala tam buddhismus s japonským mistrem. Má v sobě tu moudrost, která je mnohem víc založená na vlastní lidské zkušenosti a dobrém srdci než na učených knihách a chytrých argumentech. Přednáška trvá asi 40 minut, pak je otevřená diskuze a otázky z publika. Můžete být kritičtí, negativní, v depresi, zoufalí, ( jen moc nekřičte ), od toho tu my buddhisté jsme, abychom řešili tyhle nepříjemnosti života. Pak následuje krátká meditace, kterou můžete nenápadně zaměnit za pouhé tiché sezení na podložce v jakékoliv slušné pozici, a pak můžete případně vypít čaj s Gabriele v kuchyni Lotus centra a dokonce si s ní domluvit soukromý hovor. Německy nebo anglicky. A to vše za 100 kč. (Teď jsem tomu nasadil korunu, to vypadá, jako že nám jde o peníze.... zisk ale nebude žádný, vše jde na výdaje...) Pokud máte otázky, napište do zprávy.
Kromě toho je v sobotu s Gabriele v Lotus centru od 10 00 do 15 00 meditační soustředění "den zazenu". Pokud byste měli zájem o tuto akci, napište mi, vysvětlím podrobnosti.

SKATEMURAI
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.