Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

2 uživatelé půjde

hledání


22. ledna ve 20:00 hodin
Koncerty kapely Shivanam, ( 18 let existence) se stávají kulturním zážitkem, který útočí na všechny smysly.

Nový program SHIVANAM Live 2016
Do Galerie opět zavítá s novým programem k připravovanému třetímu albu DUB SHIVASPACE – s hutnými basovými linkami, brilantní instrumentací a moderním pojetím kombinací analogových a digitálních syntéz.
Využívají i etnické a tradiční kořenové nástroje.
Hosté - zatím nebudeme prozrazovat, ale Vj Steen je již stálým členem kapely a dozajista nebudou chybět ani speciální UV Dekorace by ShivaDeco.

Leader skupiny Ivan Jašek (LiveJ I-ONE) El. kytara, akust. kytara, Zpěv, Tabla, Rámové bubny, Samplery, Looper, Tibetské mísy, Brumle, Djembe, chřastidla, Deštná hůl a další.. Již také delší čas vystupuje sólově a v roce 2012 vydal svoje debutové album All is One, stylově zaměřené na psychill, electro, ambient a experimentální downtempo. V roce 2013 pak uvedl do chodu vlastní Label ForSageOne – pod jehož hlavičkou vydal kompilaci českých a slovenských nezávislých autorů psychill scény pod názvem Crystal and Pearls. Loni na přelomu roku vydal svoje druhé album Flowerfull.
Edgar Mojdl
Hudební skladatel a multiinstrumentalista, absolvent kompozice na Konzervatoři Jaroslava Ježka a JAMU Brno. Hraje na klávesové nástroje, flétny, perkuse a další neobvyklé a cizokrajné hudební nástroje, které příležitostně i vyrábí.
Vyučuje etnomuzikologii a instrumentaci na brněnské JAMU. Kromě projektů Shivanam a Shivatrance je členem Dunami Ensemble (specializujícího se na aleatorické a konceptuální kompozice) a spolupracuje na mnoha realizacích komponované i improvizované soudobé hudby (Brno Improvising Unit, Brno Contemporary Orchestra). Dlouhodobě se též věnuje hudbě pro současný scénický tanec.
https://soundcloud.com/shivanam
https://www.facebook.com/events/1644034589197253/
http://shivanam.cz/
VSTUP: 90kč

I_ONE
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.