Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


Pio Squad + Regie
Koncert, výstava fotek a ukázka z chystaného dokumentu.Tohle není u tebe v autě, tohle není u tebe v bytě, tohle bude ve čtvrtek 17.12 Jihlava a České Budějovice v Praze…….

Pio Squad for Čalantika (http://calantika.cz/piosquad) je projekt, který se rozběhl loňské léto. Nejprve proběhla série koncertů, poté odjezd do bangladéšské Dháky, kde vzniknul videoklip na podporu vzdělávání dětí ze slumu Čalantika. Do této chvíle se skrze koncerty a videoklip podařilo vybrat 453 204,-kč. A to díky Vám. A jelikož tu jsou skoro Vánoce, není od věci se nad tímto projektem znovu sejít a třeba se pokusit završit letošní rok částkou 500 000,-Kč.
Celý večer proběhne v duchu této akce a krom toho dojde na nějaká hodnotící slova, výstavu fotek a ukázku z chystaného dokumentu. Celýtento projekt a odezva lidí opět nastartovala Pio tak, že už se zde také možná dočkáte nějakých novinek a rozhodně zde dojde na natáčení záběrů pro jejich nový videoklip.

České Budějovice v úvodu zprávy znamenají to, že právě z tohoto města se dostaví i Regie, který má venku album Hlas Barev (https://regie257.bandcamp.com/releases) ,které zde pokřtí. . A i u něj dojde na novinky. Bude se jednat o premiéru jeho nového videoklipu. Ale blíží se ty Vánoce. Tak nadělí rovnou klipy dva.

A nezapomeň: Lajky jsou tu málo platný, chce to víc…

www.piosquad.cz

http://stormclub.cz/program/ctvrtek-17-12-pio-squad-vanocni-koncert-3083fd17.html

QUIP
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.