Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


Živý betlém se zvířátky, tradiční dílny, zpívání koled, vánoční rajská omáčka a mnoho dalšího.

V archivech Prahy 14 jsme našli recept na nejchutnější vánoční rajskou, která navodí tu pravou vánoční atmosféru! Jste napjatí? Tak čtete dále.

Recept:
4 ks stánků s tradičními vánočními zvyky
1 ks živý betlém s herci a zvířátky
6 ks vánočních koled
kotel vánoční rajské omáčky
svařák
rozličné dobroty na vánoční tabuli
farmářské trhy

Postup:
Na třetí prosincovou středu (16. 12.) vezměte všechny členy své rodiny a vyrazte na metro Rajská zahrada. Umíchali jsme tu totiž letošní Vánoce na Rajské. Na místě ochutnejte nejlepší vánoční rajskou omáčku, připomeňte si tradiční vánoční zvyky – např. rozkrojte jablíčko nebo si vylijte kousek olova. Nezapomeňte si vyrobit svíčku či mýdlo a potěšit tak pod stromečkem své blízké. Vyslechněte si příběh o narození Ježíška v našem živém betlémě. Zopakujte si s námi koledy, abyste na Štědrý večer předvedli svůj životní pěvecký výkon před svými blízkými. Na předvánočních farmářských trzích nakupte vánoční dobroty, dejte si svařák na zahřátí a odneste si domů vše potřebné na štědrovečerní tabuli.

Narodil se Ježíšek, veselme se
Co pověděl anděl lidem ve městě Betlémě, když mu pastýř zvěstoval narození Ježíška? Kde se Josef s Marií uchýlili k noclehu v tu noc, co doputovali do města? Jaké dary přinesli Tři králové malému Ježíškovi? Příběh o jeho narození vám přiblíží náš živý betlém s herci a zvířátky. Vánoční krátké pohádky začínají od 16 hodin a opakují se v pravidelných intervalech.

Více informací najdete na www.praha14kulturni.cz.

MINIBUBBLE
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.