Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


Hello Dubheads! Už je to pěkná řádka měsíců, co jsme pro Vás naposledy uspořádali session. Skrz tu dobu jste se mohli setkávat ať už s celou DFTG crew nebo jejími členy na akcích po celé ČR i v zahraničí. S uzavřením Vlněny, která nám nerozlučně přirostla k srdci, bohužel zmizel ideální prostor v centru města. My se ale nevzdáváme, hledáme dál a věříme, že s jarem přijde i nové místo. Abychom vás ale tuto zimu neochudili o dub vibes, rozhodli jsme se udělat party klubovou, a to v osvědčeném klubu Yacht.

Koncept soundsystémové akce však bude zachován. Těšit se tentokrát můžete na zbrusu nový soundsystém DUB SETTLERS HIFI. Tahle parta je spolkem audio šílenců z Bratislavy, kteří se po letech různé činnosti na reggae scéně rozhodli postavit svůj vlastní sound. Ten sice vznikl poměrně nedávno, nicméně členové mají na kontě úspěšné projekty jako Respect vibration sound, Foolproof riddims, Get garden či oblíbený indoor festival Flight to Jamaica. Kromě kvalitního zvuku nabídnou i solidní selekci dubu, rootstepu, digital reggae, roots reggae okořeněnou vlastní produkcí.
Nové a zajímavé projekty je totiž třeba v začátcích podporovat.

Supportovat bude DUB FROM THE GROUND crew, která si jistě přizve pár dalších hostů. Jedním z prvních potvrzených bude MC Barabba /IT/, otestovaný na několika společných sessions, který se představí v Brně poprvé...


DOGGY
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
FIFULINKA --- 19:17:48 19.12.2015
vstupne??