Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

4 uživatelé půjde

hledání


FIRST (NOT ONLY) CLOTHES PRAGUE SWAP - Výměnný bazárek nejen s oblečením

Příliš velké? Příliš malé? Příliš krátké nebo dlouhé? Hledáte nové outfity na nadcházející sezónu a nejste nadšeni z toho, že budete muset utratit spoustu peněz? Předěláváte svůj domov a chcete se zbavit dlouho nepoužívaných věcí? Nebo jste prostě unaveni nakupováním v obřích obchodních centrech, kde už stejně nenabízejí nic nového? Pokud je vaše odpověď ano, tak pojďte a zúčastněte se Pražské výměny (nejen) oblečení v Červeném kříži.

Už ani není tajemstvím, jaký má „laciná“ výroba celosvětový dopad na pracovní sílu, životní prostředí i lokální ekonomiky. Denně jsou vyhazovány tuny odpadu jen proto, že nadnárodní společnosti tlačí na trh „levné“ výrobky a „motivují“ svoje zákazníky více a více utrácet tím, že jen uměle vytvářejí potřeby. A toho je důvod, proč bychom vás rádi pozvali, abyste přišli a podpořili filozofii dávání věcem druhou šanci, než je jednoduše vyhodili, když už nejsou potřeba.

!! JE TO VÝBORNÉ PRO ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ A SKVĚLÉ PRO VAŠI KAPSU !!

A FUNFUJE TO NÁSLEDOVNĚ:
* Přineste alespoň jeden kus na výměnu a bez problému si odneste až 15 kusů dle vašeho výběru. Výměna není zaměřena pouze na oblečení, ale i na doplňky, kosmetiku, menší věci domů jako např. kuchyňské potřeby, dekorace, květináče, knihy (jiné než v češtině jsou rozhodně vítány), filmy, stolní hry atd. Počet věcí na odnos je limitován z toho důvodu, že cílem akce je rovněž přispět Červenému kříži či sestrám Boromejkám. Proto si prosím vybírejte věci, co VÁS udělají spokojenými a VY osobně budete používat.
*Věci můžete rovnou roztřídit vy sami dle cedulí po místnosti nebo vám s tím můžeme pomoci, klidně se zeptejte :)
* Oblečení ve stavu nemožném pro výměnu (čili už opravdu obnošené) je rovněž vítáno. Jen nám dejte vědět a může být dále použito na recyklaci a výrobu upcyclingových výrobků.

Bude i prostor pro sdílení něčeho dobrého na zub, takže pokud jste expert ve vaření třeba vašeho národního jídla či byste se chtěli podělit o výsledek vašeho tajného receptu, tak to rozhodně přineste.

Pro jakékoliv další informace nám můžete napsat na not.only.clothes.swap@gmail.com či se kouknout a přidat se tady na eventu.

Pro registraci na akci vyplňte formulář na následujícím odkazu.
http://cckpraha1.cz/planovane-akce/

Registrace je důležitá, protože prostor má bohužel omezenou kapacitu, a proto kdo dřív přijde ten dřív mění.

Vstup je dobrovolný – část prostředků bude věnována na financování aktivit a projektů Červeného kříže – pro další info se mrkněte na: http://cckpraha1.cz/

Těšíme se na vás :)
Váš Swap Team

Událost na Facebooku: https://www.facebook.com/events/979849628746981/

TAMARIX
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
TAMARIX --- 9:49:20 10.11.2015
TERESTRIS: Taky jsem našla, že je toho více. Těžko říct v čem je tenhle FIRST..
TERESTRIS --- 22:19:39 9.11.2015
ahoj, FIRST rozhodně není, dělám podobné akce 4x do roka už 8 let:)