Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

16 uživatelů půjde

hledání


Antinacionalistický blok na demonstraci ""Tahle zeme patří všem: Refugees welcome".

V úterý 17. listopadu se v Praze na několika místech chtějí sejít xenofobní pravicoví populisté z různých spolků. Spojuje je jedno - jako řešení tzv. uprchlické krize nabízejí nacionalismus. Ve stejný den budou demonstrovat také zastánci přijetí uprchlíků. Také mezi nimi se někdy objevují tendence dát nacionalismu pozitivní obsah. Nacionalismus není a nemůže být řešením uprchlické krize ani ničeho jiného. Je na nás, jestli dokážeme proti představě pravicových populistů o „Evropě národů“ postavit progresivní představu solidární Evropy bez hranic a národních států. O to více, když poslední zbytky legitimity českého státu umírají na plotě lágru v Bělé pod Bezdězem. Vytvořme společně antinacionalistický blok v rámci prouprchlické demonstrace 17. listopadu! Sejdeme se před Autonomním sociálním centrem Klinika a vydáme se společně na místo začátku demonstrace "Tahle zeme patří všem: Refugees welcome". Více info brzy! Událost na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1211155135567294/ Prohlášení: http://nerasismu.noblogs.org/nacionalismus-neni-reseni-vyzva-k-vytvoreni-antinacionalistickeho-bloku-na-prouprchlicke-demonstraci-17-listopadu/

NERASISMU
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
PHONETIX_ROB --- 22:39:01 23.11.2015
*************************************************************************************************Jiří Černý, Kly
Sobota, 21. listopadu 2015, 15:32:21
Na doporučení, abychom nepodezírali všechny běžence, se hodí jednoduché přirovnání, které použil B.Kuras v rozhovoru s Drtinovou v DVTV. Zeptal se jí, jak by se zachovala, kdyby před ní někdo položil tácek se stovkou lahodných zákusků, z nichž dva by byly otrávené. Zda by si z tácku vzala alespoň jeden z té stovky a ochutnala by. Drtinová přiznala, že nevzala. A o tom to je.Po výbuchu v pařížské kavárně začal oživovat zraněného. Pak zjistil, že je to atentátník – Novinky.cz
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/387024-po-vybuchu-v-parizske-kavarne-zacal-ozivovat-zraneneho-pak-zjistil-ze-je-to-atentatnik.html

********************************************************************************************
PHONETIX_ROB --- 23:16:32 19.11.2015
_T_: 1/ Ctěný pane, aha už rozumím... Mám obavu, že jedině Vy tady fašisticky či komunisticky vykřikujete a nekompromisně určujete, co stoprocentně je a co není dementní otázka. Srovnával jsem srovnatelné - dva velmi relevantní údaje týkající se dvou nejdůležitějších světových náboženství a počtu jejich teroristických útoků v Evropě. Na to mám právo. Nemáte právo mě to zakazovat. A také jsem spolu s Vámi hledal odpověď, Vy jste však stále nechtěl a nechtěl přímočaře odpovědět. ;-)
2/ Fašisté, komunisté či teroristé velmi rádi umlčují své oponenty navždy. V tom mají velké zkušenosti a Vy zcela zřejmě následujete jejich myšlenkovou linii. Jsem velmi rád, že se přede všemi jasně ukázalo co jste zač.
Pokud není někdo schopen svobodné a poklidné demokratické diskuze, ale chce svého oponenta navždy umlčet a navíc jej napadá a uráží, tak bohužel není možné tuto diskuzi vést.
Jak jsem již psal: "Doufám, že narozdíl od jiných "diskutérů" nespadnete do osobních útoků a že budeme moci diskutovat věcně a v klidu."
3/ Ano, na světě umírá spousta nevinných obětí. Kdybych o tom mlčel, tak by to byl v podstatě tichý souhlas.
Toto odsuzuji již od začátku a pořád vehementně tvrdím, že je mě líto nejen nevinných obětí v Paříži, ale i Rusů v ruském letadle nad Egyptem, 200 nevinných a bezbranných syrských dětí zrůdně popravených muslimy z Islámského státu atd. atd.
Snad se shodneme v tom, že těch nevinných obětí je na světě příliš a je nutné to ukončit.
4/ Jak jsem již zde psal, i oficiální veřejnoprávní médium Česká televize (ČT1) tvrdila 14.11.2015 v pořadu Události kolem 19:25 hodiny, že v Evropské unii je více než 15 000 islámských teroristů, kteří jsou připraveni kdykoliv kdekoliv provést téměř jakýkoliv druh teroristického útoku. Mají k tomu i obrovské množství samopalů granátů a dokonce i protitankových a protiletadlových střel...
5/ Přeji hezký večer.
_T_ --- 9:10:20 18.11.2015
PHONETIX_ROB: 1) hele vubec sem nereagoval na tvuj vykrik s buddhistama...co je to za naprosto dementni otazku? jasne ze nevim o terroristickym utoku buddhistu v evrope..dokonce ani ve svete...kopudivu..mozna povstani v tibetu si mozna cina vyklada jako ter. cin ale ja opravdu o zadnem nevim...jasna verejna odpoved?
mozna nam ted osvetlis proc si tuhle otazku vubec vytah???
"za celou historii v Evropě nikdy nebyl jediný atentát (tzn. celkový počet je 0, slovy nula) buddhistů proti původnímu evropskému obyvatelstvu. Zato atentátů a útoků islámistů je nepočítaně. Máte proto nějaké logické vysvětlení? ;-)" - ????
proc srovnavas naprosto nesrovnatelny veci??? proc si nevytah utoky tech co se hlasi k nejakymu vykladu islamu vs. utoky hinduistu? pripadne feng shui vs. islam...kolik by to asi skoncilo??? Tve pokrivene vnimani sveta spociva v tom ze srovnavas nesrovnatelne..ale nic se neboj to delame vlastne vsichni..jen nekteri to proste holt delaji vic a min o tom premejsli...
2/ mel bys byt zticha uz navzdy..kazdy den je zabito spousty nevinych obeti na celym svete
PHONETIX_ROB --- 3:04:15 18.11.2015
KINA: To je jeden jediný případ v celé historii, který se navíc pokud se nemýlím stal v jedné jediné zemi - Burmě. Ale musím zdůraznit jednu velmi důležitou informaci. Ti buddhističtí mniši zcela odpadli od buddhismu. Byli to tedy bývalí buddhističtí mniši, kteří zcela odpadli od buddhistické víry. Není na tom nic složitého. Akorát novináři mnohdy nedokáží dát dohromady úplnou pravdu... ;-)

Důkazem je také to, že nedodrželi základní pravidla pro všechny stoupence buddhismu:

zdržet se zabíjení a zraňování živých bytostí
zdržet se braní věcí, co nejsou dávány (nekrást)
zdržet se nesprávného sexuálního chování
zdržet se zraňující a nepravdivé mluvy (nelhat, nepomlouvat, nemluvit zbytečně...)
zdržet se zneužívání omamných prostředků

Podrobněji najdeš základní zásady buddhismu například zde: https://cs.wikipedia.org/wiki/Buddhismus

A jen tak mimochodem, já jsem se neustále bavil výhradně o buddhistech v Evropě a to už opakuji myslím počtvrté. Ale jak vidíš, i tak reaguji ihned, na rozdíl od ostatních. Díky za pokec. ;-)
PHONETIX_ROB --- 21:10:06 17.11.2015
MAJKLNAJT: Odpověděl jsi mezitím co jsem psal. ;-) Ano, to je správná odpověď. Žádný buddhista neudělal v Evropě nikdy žádný atentát proti Evropanům. Proč se to samé nedá napsat o islámistech? ;-)
PHONETIX_ROB --- 21:04:53 17.11.2015
MAJKLNAJT: Není to jen moje pravda. ;-) V Evropě nikdy nebyl žádný teroristický útok buddhistů proti Evropanům. Zato teroristických útoků islamistů v Evropě proti Evropanům byla spousta.
Buddhismus je mírumilovný, ale co islám? Nepropaguji buddhismus, jen říkám, že je mírumilovný. Na rozdíl od islámu. A za tím si stojím. Nikdo mě nikdy nepředložil jediný jasný důkaz o opaku. Protože prostě žádný není. ;-)
MAJKLNAJT --- 21:04:44 17.11.2015
tak ještě-nestanu se budhistou jen proto,že-uznávám-nemají na svědomí žádný podlý atentáty.Budu žít svuj život svuj život bezvěrce,stejně jako muslim ten svuj se stejnym čistym svědomím,jako ten budhista:)Ende
MAJKLNAJT --- 20:45:53 17.11.2015
PHONETIX_ROB: chceš slyšet jen svojí pravdu,tak to nemá cenu:)na svuj názor máš právo.na propagaci budhismu taky.dál bych to nepitval
PHONETIX_ROB --- 19:55:03 17.11.2015
MASOO: Když dostanu na přímou otázku přímou odpověď tak kruh ihned skončí.
MASOO --- 19:36:11 17.11.2015
Tocite se v kruhu....
PHONETIX_ROB --- 18:54:01 17.11.2015
MAJKLNAJT: A až konečně jednoznačně a přímočaře odpovíš na otázku číslo 1, můžeš si odpovědět na otázku číslo 2:
Proč je oproti tomu seznam teroristických útoků v Evropě proti Evropanům vedených a prováděných islámisty tak dlouhý? ;-)
PHONETIX_ROB --- 18:41:28 17.11.2015
MAJKLNAJT: Teď ses pěkně nachytal. Šílenci jsou všude... ANO, TAK PROČ NIKDY ŽÁDNÝ BUDDHISTA NEPROVEDL ŽÁDNÝ TERORISTICKÝ ÚTOK V EVROPĚ NA EVROPANY??? PROČ SE MEZI NIMI NENAŠEL V DLOUHÉ HISTORII EVROPY ANI JEDEN (ZDŮRAZŇUJI ANI JEDEN) ŠÍLENEC, KTERÝ BY V EVROPĚ SPÁCHAL ATENTÁT NA EVROPANY? JSEŠ SCHOPNÝ PŘÍMO ODPOVĚDĚT NA TAK JEDNODUCHOU OTÁZKU, KDYŽ TAK VEHEMENTNĚ TVRDÍŠ, ŽE ŠÍLENCI JSOU VŠUDE? ;-)
MAJKLNAJT --- 16:49:24 17.11.2015
PHONETIX_ROB: co máš furt s těma budhistama?můžes věřit čemu chceš,nebo nevěřit vůbec a neznamená to,že vemeš do rukou zbraně a půjdeš se mstít na společnosti,která ti nějak ukřivdila.Takový jednání způsobuje chorá mysl,šílenci jsou všude.
PHONETIX_ROB --- 16:42:01 17.11.2015
_T_: 1/ Takže znovu a snad naposled, tj. potřetí - pro ty co nějak stále nemůžou pochopit. ;-)
Já se bavím výhradně, výhradně o buddhistech. Takže chci od Tebe jasnou a veřejnou odpověď. Nevím o tom, že by v historii Evropy někdy někde proběhl teroristický útok buddhistů proti Evropanům. Pokud ano, napiš mě kdy a kde - jedině tím dokážeš mé velmi pokřivené vnímání světa. ;-) Buď mě odpovíš konkrétním seznamem takových útoků anebo jseš to Ty, kdo nemá žádný jasný a pravdivý argument. Takže kdy a kde v Evropě byly teroristické útoky proti Evropanům, které výhradně provedli buddhisté??? Odpověz stručně a jasně. A moc prosím žádné povídání okolo. Ptám se totiž potřetí a nikdo, vůbec nikdo mě není schopný jasně, přímo a stručně odpovědět ;-)
2/ Je mi líto jakýchkoliv nevinných obětí. Těch nevinných 224 Rusů v letadle, více než 200 malých nevinných syrských dětí popravených Islámským státem, 129 nevinných Francouzů v Paříži. Budu držet minutu ticha za VŠECHNY nevinné oběti a Ty si o tom klidně mysli své.
_T_ --- 16:15:01 17.11.2015
PHONETIX_ROB: vidis vic bylo treba obeti utoku krestanu..v evrope..viz ira
PHONETIX_ROB: v patek v mexiku nejaky drogovy vyrizovani uctu zaplatili asi 150 lidi zivotem...budes za ne drzet taky minutu ticha??
LUCKILL --- 15:57:28 17.11.2015
PHONETIX_ROB: NOW: gtfo right here: https://twitter.com/prezidentmluvci fap fap fap...
PHONETIX_ROB --- 15:36:24 17.11.2015
BASNIK: Stále čekám na jednoduchou odpověď na mou jednoduchou otázku... ;-)
PHONETIX_ROB --- 14:43:03 17.11.2015
BASNIK: Takže chci jasnou a veřejnou odpověď. Nevím o tom, že by v historii Evropy někdy někde proběhl teroristický útok buddhistů proti Evropanům. Pokud ano, napiš mě kdy a kde - jedině tím dokážeš mé velmi pokřivené vnímání světa. ;-) Buď mě odpovíš konkrétním seznamem takových útoků anebo jseš to Ty, kdo nemá žádný jasný a pravdivý argument. Takže kdy a kde v Evropě byly teroristické útoky proti Evropanům, které výhradně provedli buddhisté??? Odpověz stručně a jasně. A moc prosím žádné povídání okolo. ;-)
BASNIK --- 14:30:33 17.11.2015
PHONETIX_ROB: jedno proste logicke vysvetleni by tu bylo: mas velmi pokrivene vnimani sveta a naprosto zcestne informace.