Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


Přijměte pozvání na Otevřené hraní RPG - "Jménem Krále" ze světa Vzpoury. Tuto neděli 8. 11. od 14:30 v Klubovně Prague by Night :)

Přátelé a kamarádi, dámy a pánové! Rád bych vás pozval na své Otevřené hraní RPG - Jménem Krále, tuto neděli (8.11. od 14:30).
Sejdeme se v Klubovně Prague by Night, kde vám vysvětlím, o co půjde - příběh, svět, pravidla - než se pustíme do vyprávění.
Pět z vás se poté bude moci zhostit rolí příslušníků Královských ozbrojených sil. Kdesi v pohraničí Germánie, vaše první mise přichází...

Světová Říše zabírá většinu Evropy. Království Jednoty, které se podařilo nastolit, je pevně organizovanou společností. Každý zde má své místo, chápe svůj význam pro celek a uctívá Nejvyššího, který ukončil Válku a nastolil mír... Tedy, až doposud.
Navzdory blahosklonné moudrosti vládce lidí se v jejich srdcích zrodila zrada. Pohraniční provincie Pobaltí, Východního Pruska a teď už i České Marky se chvějí pod útoky teroristů a vrahů, kteří neváhají ničit to, co bylo po léta tak těžko budováno.
A zatímco regimenty Královských ozbrojených sil pochodují na jih, aby oblehly povstalecká města a zničily je okovanou pěstí a pásy obrněných vozů, začíná se náš příběh. Malá jednotka K.O.S., kdesi v pohraničí Germánie, vyráží na pravidelnou hlídku.


Žánr: mystické fantasy post-apo v alternativní budoucnosti
Systém: Vzpoura RPG (tj. vlastní, berte šestistěnné kostky)
Vypráví: Zurg

ZURG
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.