Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

2 uživatelé půjde

hledání


URBAN ROBOT - RAAZYPH, MIC-KEY DREADALIST, PAPAPOT

Zbrusu nový český hudební projekt URBAN ROBOT vydal své DEBUTOVÉ ALBUM a míří ho představit do SIGNALU!

Album je ZDARMA ke stažení ZDE:
www.urbanrobot.cz

Něco málo o albu:
Na konci roku 2014 vydal český reggae/dancehall MC, producent a entertainer MIC-KEY WEEDSMAN DREADALIST velice aktuálni protiválečný singl "Co bude dál" na instrumentálku z dílny nadějného hip hop/funk producenta jménem RAAZYPH. Pro velký úspěch a velmi kladný ohlas se kluci rozhodli ve spolupráci pokračovat, spojili síly a produkce a tento týden vydali první společnou desku. Zvukovou stránku alba zajistilo renomované pražské studio Rooftop Ondřeje Žatkuliaka, který dodal nahrávkám masivní sound a precizní zpracování.
URBAN ROBOT je novodobá česká sociálni satira vtipně a často rýpavě poukazující na problémy a hrozby dnešní společnosti nejen v České Republice. Jak kluci sami říkají, uznávají především kontruktivní kritiku, a proto se snaží do situací běžného života vnést alespoň paprsek světla a v textech často hledají řešení, které se zdá být přijatelné vzhledem k jedinci, společnosti i přírodě.

Pár slov autorů:
Propojením myšlenkové hloubky reggae, hlavou houpající městskosti hip hopu, nálady funku, tvrdosti dubstepu a dalších prvků městské kultury vznikla zajimavá fúze žánrů, kterou jsme nazvali zkrátka a jednoduše "Urban Reggae". Abychom album posunuli za hranice žánrů, skoro až na pokraj lidských možností, pozvali jsme ty nejlepší vokální a instrumentální hosty, které jsme dokázali v našem malém rybníčku ulovit. Svými slokami přispěly například reggae stálice COCOMAN, DR. KARY, MESSENJAH, přidaly se také dvě zástupkyně něžného pohlaví, jmenovitě ANNABELLE a KENTA. Své party zabili i rapeři KHOMATOR a KREPI. O sladké backvokály se postaraly G*APEELS a ELDII. Školáka nám pomohl namluvit Raazyphův mladší bratr, teprve desetiletý FUNKPOWDER! O top beatbox se postaral úřadující mistr Republiky CAGI a remix pecky Sm(a)rtphone pro nás připravil velice nadějný producent CALOOSH. Všichni odvedli neskutečný kus práce a jsme jim za to opravdu nesmírně vděční. Jak tato kombinace funguje posuďte sami!

Myslíme srdcem, bojujem hlavou

URBAN ROBOT

(Dreadalist a Raazyph)

LIVE:
URBAN ROBOT - RAAZYPH, MIC-KEY DREADALIST

DJ's:
Papapot - Reggae, Dancehall
Raazyph - Hip Hop, Funk, Reggae

ANDULL
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.