Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


THE WORK OUT 005 W/ DAVE LUXE aka YOUNG LUXENBERG

CLUB MUSIC // GRIME // TRAP // FOOTWORK // BALLROOM


LINE UP:

Dave Luxe aka Yung Luxenburg (Regulate, CA / BE)

https://soundcloud.com/dave-luxe

∆NGRY ΠABLEFLIP (Kush Coma, CZ)

https://soundcloud.com/angry-tableflip

SBSTRD (DiN, CZ)

https://soundcloud.com/sebastard

Dream Tran's (Classical Trax, CZ)

https://soundcloud.com/dreemtrans

Residents: C.Monts & Dj Tuco"Seriál živých The Work Out shows je zpátky a dokonce na novém místě!

Nechtěli jsme pořádat party jen tak někde, takže po vyhodnocení situace přes léto, jsme se usadili ve zbrusu novém Opposite Clubu. Byli jsme si ho zkontrolovat a jsme si jistí, že má potenciál být jedním z nejlepších pražských underground prostorů.

Tentokrát přivážíme velmi speciálního hosta, známého jako Dave Luxe, nebo čerstvěji i jako Young Luxembourg, samozvaného krále Emotional Club Music, který si vybrousil tesáky na své domácí scéně v Bruselu (Belgie) a počátkem milénia se etabloval jako jedno z předních evropských es co se týče Ghetto/Crunk/Club music a příbuzných žánrů. Jeho obrovské zkušenosti s DJingem a široké hudební obzory z něj učinily jednoho z nejzajímavějších DJs ve hře. Jeho sety v sobě spojují cokoliv z R&B, Crunkových klasik a trapu napříč Jersey Club, Grime, Footwork a dalšími žánry, což se nám perfektně hodí do krámu.

Na soupisku navíc znovu zveme i pražské Trap zabijáky, Angry Tableflip kteří si stále ještě dokáží najít čas na DJing a produkci ve svém pedikùrami a prázdninami v Miami nabitém kalendáři. Poprvé se také představí Bass/Club labužník SBSTRD a nováček Dreem Tran, jehož dope tracky našel Tuco schované uvnitř Classical Trax online komunity a hrál je v éteru The Work Out show než zjistil, že Dreem Tran je ve skutečnosti z Tábora!

A samozřejmě nezapomínejme na residenty DJ Tuca a C.Montse!

Tohle nechceš zaspat!"

TUCO
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.