Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


Levná móda, jídlo, pití, profesionální make-up, manikúra, kadeřník a hlavně pohodová hudba a atmosféra https://www.facebook.com/BazarBarCZ

Devátý fashion event Bazar Bar proběhne opět v prostorách Era světa. Čeká na vás jako vždy prodej oblečení, šperků, doplňků, obuvi,kosmetiky, tašek a mnohého dalšího. 

Mezi nákupy se lze usadit v kavárně Era světa, kde na vás bude čekat speciální menu pro Bazar Bar! V rámci doprovodného programu se můžete nechat nalíčit od profesionálů, využít kadeřnických služeb či zajít třeba na manikúru. „Bazar Bar (BB) je akcí, která má za cíl nabídnout lidem příjemné prostředí, kam mohou pravidelně dvakrát až třikrát do roka vyrazit. Za velmi nízké ceny lze díky BB obnovit svůj šatník či botník.

Myšlenka BB tkví ve spojení nákupů, jídla, pití a dobré zábavy. Lidé by si neměli jen dobře nakoupit, ale užít si odpoledne, které s BB stráví - možnost nakupovat s kávou v ruce, zakousnout u toho sladké či slané dobroty, zaběhnout na líčení či ke kadeřnici za smluvené partnerské ceny. Bohatý doprovodný program? Právě to nabízí Bazar Bar!

KARLA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.