Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


Další díl oblíbené psytrancové party Planet Blue Night je tu! Jako vždy se můžete těšit na psytrancem rozduněný Favál, live performace, DJs, nádherné uv dekorace a projekci. A přibyla i druhá stage s čajovnou!

Wirrareka LIVE (SK):
Psytrancový projekt Mateje Držíka z Piešťan jinak známý jako Wirrareka začal v roce 2003. Jeho prvním albem bylo Androgyne, které vyšlo na Timeflux Records. Další tracky mu vyšly na labelech jako Sun Station Records, Arcona Creation Records či Goblin Records. Wirrarekův zvuk je poslechu libá harmonie mezi temnými trippy bassy, tribal rytmy a výraznými melodiemi. Ideální pro udržení rovnováhy vnitřního vesmíru.

Galactic Sun LIVE (SK):
Tereza Držíková v roce 2011 s Wirrarekou usedla do studia a vrhla se na produkci psytrancu a tvorbu jedinečného, kosmického zvuku. Společně se objevili na festivalech na Slovensku, v České Republice, Maďarsku a Polsku. Společně vytvořili spoustu tracků které vyšly na labelech jako Mystical Waves Records a Visionary Shamanics Records.

Styropian (PL):
Odchován skupinami jako Queen a Def Leopard, Styropian se poprvé setkal s psytrancem v roce 1997, konkrétně s deskami od Juno Reactor. Nadchnud pravidelným poslechem psytrancových rádií, Styropian se rozhodl pro zakoupení prvních desek a v roce 2002 se poprvé předvedl veřejnosti na akci Psychedelic Experiment. Od té doby jeho DJká popularita stoupá. Sám pořádá akci Trip To Goa a je členem promotérského uskupení Mystic Arts Event. Zahrál si na mnoha akcích v Polsku, České Republice a na Slovensku. Jeho styl by se dal charakterizovat jako kombinování melodičtějších skladeb s energičtějšími a občasným přidáním kytarových rifů.

Zbytek lineupu doplní česká psytrancová špička, jmenovitě Ondrej Psyla, Casper, a Šáša. Nebudou samozřejmě chybět UV dekorace, které obstarají Cyreal a Elemental z Ufo Bufo Teamu. O projekci se tradičně postará VJ Zae.

Vstup: 99 Kč

CASPERDJ
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.