Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

111 uživatelů půjde

hledání


Přehlídka mladého umění




+ site specific přehlídka mladého umění a konfrontace vybraných ateliérů českých vysokých uměleckých škol +
---------------------------------------------------------------------------
AVUxFAxFAMUxFAVUxFDUxFMKxFUxFUAxFUDxUMPRUM
Praha ~ Brno ~ Ostrava ~ Plzeň ~ Liberec ~ Ústí ~ Zlín
----------------------------------------------------------------------------
palác Containall {23.10. ~ 1.11}
{Cihelná 4, Malá Strana}
----------------------------------------------------------------------------
4. ročník --> 10 dní --> 9 univerzit
50 ateliérů --> 40 pokojů --> 1 palác
----------------------------------------------------------------------------
Otevírací doba expozice:
23.10. --> 18:00 - 23:00
24.10. --> 12:00 - 21:00
25.10. --> 12:00 - 21:00
26.10. --> 14:00 - 21:00
27.10. --> 14:00 - 21:00
28.10. --> 12:00 - 21:00
29.10. --> 14:00 - 21:00
30.10. --> 14:00 - 21:00
31.10. --> 12:00 - 21:00
01.11. --> 12:00 - 21:00
----------------------------------------------------------------------------
Otevírací doba afterparty:
23.10. {22:00 - 04:00}
Palastnacht #1

30.10. {21:00 - 04:00}
Palastnacht #2
---------------------------------------------------------------------------
vstup / entry: 60/80

https://www.facebook.com/events/179370462396227/

JOHNNY
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
JOHNNY --- 11:26:16 19.10.2015
#Seznam vystavujících ateliérů#

~ PRAHA ~
Akademie múzických umění - FAMU
--> Ateliér experimentální a studiové fotografie
--> Intermediální ateliér

Akademie výtvarných umění v Praze
--> Ateliér figurálního sochařství a medaile
--> Ateliér grafiky I
--> Ateliér grafiky II
--> Ateliér intermediální tvorby II
--> Ateliér intermediálni tvorby III
--> Ateliér kresby
--> Ateliér malířství II
--> Ateliér malířství III
--> Ateliér malířství IV
--> Ateliér nových médií I
--> Ateliér restaurování výtvarných děl sochařských
--> Ateliér sochařství I
--> Ateliér sochařství II

Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze
--> Ateliér Architektura II
--> Ateliér Architektura IV
--> Ateliér grafického designu a vizuální komunikace
--> Ateliér intermediální konfrontace
--> Ateliér malby
--> Ateliér průmyslového designu
--> Ateliér supermédií

~ BRNO ~
Vysoké učení technické v Brně (Fakulta výtvarných umění)
--> Ateliér environmentu
--> Ateliér intermédií
--> Ateliér malířství III
--> Ateliér tělového designu

Vysoké učení technické v Brně (Fakulta architektury)
--> Ateliér Jana Mléčky

~ OSTRAVA ~
Ostravská univerzita v Ostravě (Fakulta umění)
--> Ateliér malby II
--> Ateliér obalového a knižního designu
--> Ateliér tvůrčí fotografie

~ PLZEŇ ~
Západočeská univerzita v Plzni (Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara)
--> Design kovu a šperku
--> Ilustrace a grafika
--> Malba
--> Nová Média, Intermédia

~ LIBEREC ~
Technická univerzita v Liberci (Fakulta umění a architektury)
--> Ateliér Jana Stolína
--> Ateliér Vizuální komunikace - digitální média

~ ÚSTÍ NAD LABEM ~
Univerzita J.E. Purkyně v Ústí nad Labem (Fakulta umění a designu)
--> Ateliér aplikované a reklamní fotografie
--> Ateliér design interiéru
--> Ateliér digitálních médií
--> Ateliér fotografie
--> Ateliér interaktivních médií
--> Ateliér oděvního a textilního designu
--> Ateliér přírodních materiálů

~ ZLÍN ~
Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně (Fakulta multimediálních komunikací)
--> Ateliér Reklamní fotografie
--> Design skla