Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

42 uživatelů půjde

hledání


Po třech letech se vrací na Půlku legendární PUNK PARTY. Postavený číra, kostkovaný gatě, kožený bundy a těžký bagáně pogující na stropě Café.. to všechno jsme mohli před třemi roky zažít. 6. listopadu se to vrátí! Večer bude zahájenej veganskou grilovačkou, potom to odpálí dvě kapely – anarchopunx S.P.O.T.S. a alkopunx Paragraf 219, ani jednu asi není potřeba v punkovym prostředí představovat. Po desátý hodině se programu zhostí Djské duo Záhněda a Škrtátko se svým punkovým setem. Celou noc nás budou doprovázet CZ/SK punkový hity z našeho mládí a úderem půlnoci se můžete těšit na speciální anti-policejní set. Dresscode je jasnej stejně jako minule: doraž oblečenej/oblečená jako když jsi poprvý vyrážel/a ve čtrnácti na punkovej koncert. Výtěžek z akce bude věnován na protirepresivní aktivity. Celá akce je zároveň rozlučka se Škrtátkem a Roumenem. Jo a možná bude i akustický překvapení.. Up the punx! Návrat ke kořenům!

GRED
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
YARRDESH --- 13:24:37 7.11.2015
"uniforma cela cerna uniforma zelena, je to tady samej fizl sama pica zkurvena!" tak to byla slusnej kindrteror vcera :)
SALE --- 17:06:13 5.11.2015
Salé crew bude grilovat robi burgry do veganských housek. Grilování bude benefit na Salé, tak si nechte místo v žaludku na večer.
SHAMOT --- 15:52:34 21.10.2015
GUEPE: doraz neasi!
GUEPE --- 11:11:02 20.10.2015
Uzijte si terenci a filipe ,)